Biznesowy Lunch z e-commerce

Spotkanie dedykowane dla profesjonalistów, przedsiębiorców i menadżerów. Chcemy dostarczać cenną wiedzę i inspiracje, które pomogą usprawnić uczestnikom rozwijanie tego kanału sprzedaży.

Druga edycja wydarzenia z serii "Lunch z e-commerce" odbędzie się już 17 kwietnia 2019 roku. Tym razem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do samego serca Warszawy, na 32. piętro Warsaw Trade Tower.

Na naszych gości będzie czekać nie tylko piękny widok na stolicę, swobodna atmosfera i aromatyczna kawa. Całodniowe spotkanie poświęcimy wymianie doświadczeń dotyczących szeroko rozumianego e-handlu i wyzwań przed jakimi stają dzisiejsze e-sklepy.

E-commerce, rozwijający się niezwykle dynamicznie, jest obecnie postrzegany jako klucz do biznesowego sukcesu. Wiąże się jednak z pokonywaniem dużych trudności i stałym rozwiązywaniem problemów. Opowiedzą o tym zaproszeni przez nas prelegenci:

  • Kasia Ugorowska (SARE) - "Kowal marketingu, czyli jak pracować z materią online"
  • Marcin Lipiec (Ideo) - "Pokaż, co masz w koszyku, a powiem Ci, gdzie leży problem. O optymalizacji ścieżki zakupowej w e-commerce"
  • Jagoda Prętnicka- Markiewicz (SentiOne) - "AI & chatboty w obsłudze klienta"
  • Tomasz Kwiatkowski (Ideo Force) - "Wyścig o pole position, czyli historia sukcesu i problemy wielkiego e-commerce"
  • Paweł Szczyrek (Ideo Force) - "Jeśli możesz iść przed siebie, czemu nie pójdziesz pod prąd? O nietypowych kampaniach nakręcających sprzedaż w e-commerce".

Więcej informacji o wydarzeniu na: www.ideoforce.pl/lunch-z-e-commerce

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas