CAMACOL Hemispheric Congress w Miami na Florydzie

Wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach CAMACOL Hemispheric Congress odbywających się w dniach 2 - 5 czerwca 2014 r. w Miami.

Camacol to realizowane corocznie, największe spotkanie izb gospodarczych, organizacji handlowych oraz rządowych agencji zajmujących się wymianą towarów i usług, jak też ekspozycja największych firm z USA i Ameryki Łacińskiej.

Misją Kongresu Hemisferycznego jest umożliwienie bezpośrednich kontaktów handlowych pomiędzy firmami z Ameryki Łacińskiej i USA, a resztą świata. W zeszłorocznej edycji Kongresu udział wzięło ponad 80 firm z USA i Ameryki Łacińskiej, zorganizowano 423 spotkania match-makingowe, a łączna wartość deklarowanych przez uczestników intencji zawarcia umów gospodarczych wyniosła 57 mln USD.

Wraz z innymi firmami z naszego kraju mieliśmy możliwość uczestnictwa w zorganizowanej przez Ministerstwo Gospodarki i Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Waszyngtonie konferencji „Poland - United States - Latin America Business Opportunities” oraz w towarzyszących wydarzeniach promocyjno-networkingowych.

"Wydarzenie to dało nam możliwość nawiązania kontaktów z firmami z USA oraz z Ameryki Łacińskiej, co w perspektywie czasu pomoże w zdobyciu kolejnych zleceń z tego rynku. Już teraz mogę zdradzić, że uczestnictwo w kongresie było dobrym krokiem" - mówi Arkadiusz Michno, Prezes Zarządu Ideo Sp. z o.o.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas