Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

CAMACOL Hemispheric Congress w Miami na Florydzie

Wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach CAMACOL Hemispheric Congress odbywających się w dniach 2 - 5 czerwca 2014 r. w Miami.

Camacol to realizowane corocznie, największe spotkanie izb gospodarczych, organizacji handlowych oraz rządowych agencji zajmujących się wymianą towarów i usług, jak też ekspozycja największych firm z USA i Ameryki Łacińskiej.

Misją Kongresu Hemisferycznego jest umożliwienie bezpośrednich kontaktów handlowych pomiędzy firmami z Ameryki Łacińskiej i USA, a resztą świata. W zeszłorocznej edycji Kongresu udział wzięło ponad 80 firm z USA i Ameryki Łacińskiej, zorganizowano 423 spotkania match-makingowe, a łączna wartość deklarowanych przez uczestników intencji zawarcia umów gospodarczych wyniosła 57 mln USD.

Wraz z innymi firmami z naszego kraju mieliśmy możliwość uczestnictwa w zorganizowanej przez Ministerstwo Gospodarki i Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Waszyngtonie konferencji „Poland - United States - Latin America Business Opportunities” oraz w towarzyszących wydarzeniach promocyjno-networkingowych.

"Wydarzenie to dało nam możliwość nawiązania kontaktów z firmami z USA oraz z Ameryki Łacińskiej, co w perspektywie czasu pomoże w zdobyciu kolejnych zleceń z tego rynku. Już teraz mogę zdradzić, że uczestnictwo w kongresie było dobrym krokiem" - mówi Arkadiusz Michno, Prezes Zarządu Ideo Sp. z o.o.

Może zainteresują Cię także

Odświeżamy portal informacyjny GUS

28 kwietnia 2014
Ideo wdrożyło dla Głównego Urzędu Statystycznego 22 odświeżone serwisy internetowe.

Aplikacje mobilne coraz popularniejsze

22 kwietnia 2014
Ideo realizuje coraz więcej aplikacji mobilnych i stron dedykowanych urządzeniom mobilnym.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas