Platformy e-learning na fali

Nasza platforma e-learningowa zyskuje kolejne wdrożenia i wspomaga szkolenie coraz większej ilości osób.

Trendy ostatnich lat nie pozostawiają wątpliwości, że e-learning to podejście do nauki zaspokajające wszechstronne potrzeby edukacyjne. Na porządku dziennym jest szkolenie na odległość pracowników i klientów placówek publicznych, rządowych oraz firm w praktycznie każdej branży.

E-learning jest polecany szczególnie ze względu na szeroki wachlarz zastosowań oraz korzyści. Jest doceniany szczególnie wtedy, gdy z racji charakteru pracy nie ma możliwości zorganizowania szkolenia stacjonarnego – np. w przypadku handlowców rozsianych po całym kraju. Do najczęściej wymienianych zalet należą:

  • uproszczona i urozmaicona o elementy multimedialne forma przekazania wiedzy
  • dostęp do materiałów 24/7 z dowolnego miejsca
  • nieograniczona ilość jednocześnie szkolonych osób
  • łatwość modyfikacji i aktualizacji treści szkoleń
  • oszczędność czasu i obniżenie kosztów prowadzenia szkoleń
  • możliwość automatycznej weryfikacji wiedzy uczestników szkolenia
  • monitoring wyników nauczania

W oparciu o autorską platformę Edito E-learning wdrożyliśmy w ostatnim czasie serwisy edukacyjne m.in. dla firm: Śnieżka S.A., Roto Frank Okna Dachowe Sp. z o. o., Arysta LifeScience Polska Sp z o. o., Gedeon Richter Marketing Polska Sp. z o.o. Naszymi klientami są również liczne firmy szkoleniowe i uczelnie, w których wdrożenie e-learningu pozwoliło na znaczne poszerzenie zarówno oferty jak i ilości szkolonych osób. Każda z platform dostosowana została do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Wybrane realizacje z zakresu e-learningu

Więcej informacji udostępniliśmy w dedykowanym serwisie www.elearning.ideo.pl

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas