Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Odświeżamy portal informacyjny GUS

Ideo wdrożyło dla Głównego Urzędu Statystycznego 22 odświeżone serwisy internetowe.

Wdrożyliśmy dla Głównego Urzędu Statystycznego 22 serwisy internetowe odświeżone graficznie i pod względem architektury informacji. Portal główny dostępny jest pod adresem stat.gov.pl.

Odpowiadaliśmy między innymi za analizę istniejących serwisów internetowych GUS i ruch jaki jest przez nie generowany. Zaprojektowaliśmy także funkcjonalnie i graficznie nowe wersje serwisów www. Główną częścią projektu było zaprojektowanie i przygotowanie kompletnego zestawu portali i serwisów dodatkowych. Zajęliśmy się również migracją danych i treści, a także przeprowadzeniem szkoleń dla pracowników Urzędu.

Portal Informacyjny składa się z 22 projektów, powiązanych ze sobą poprzez wspólny system CMS w jedną, sprawnie funkcjonującą całość.

W ramach zlecenia zajmiemy się także suportem i bieżącą rozbudową portalu do listopada 2015 roku. Świadczymy również dla Klienta usługę gwarancyjną. Platforma pozytywnie przeszła zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny (przeprowadzony przez niezależną firmę) test bezpieczeństwa gwarantujący najwyższy poziom zabezpieczeń.

Portal został bardzo dobrze oceniony przez przedstawicieli branży interaktywnej, którzy jednogłośnie podsumowali:
"Nowa strona GUS-u to skok technologiczny".

Więcej na temat projektu

Może zainteresują Cię także

Aplikacje mobilne coraz popularniejsze

22 kwietnia 2014
Ideo realizuje coraz więcej aplikacji mobilnych i stron dedykowanych urządzeniom mobilnym.

Ideo partnerem technologicznym Rzeszowskiej Akademii Inspiracji

15 kwietnia 2014
Rzeszowska Akademia Inspiracji to przedsięwzięcie, oferujące cykl kursów przygotowawczych dla dzieci i młodzieży, które mają im pomóc w rozwoju najistotniejszych kompetencji. Inicjatorem projektu jest WSIiZ z siedzibą w Rzeszowie.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas