ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Ideo partnerem technologicznym Rzeszowskiej Akademii Inspiracji

Rzeszowska Akademia Inspiracji to przedsięwzięcie, oferujące cykl kursów przygotowawczych dla dzieci i młodzieży, które mają im pomóc w rozwoju najistotniejszych kompetencji. Inicjatorem projektu jest WSIiZ z siedzibą w Rzeszowie.

Rzeszowska Akademia Inspiracji to nowe przedsięwzięcie edukacyjne, oferujące cykl kursów przygotowawczych dla dzieci i młodzieży, które mają im pomóc w rozwoju najistotniejszych kompetencji. Inicjatorem projektu jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Patronat technologiczny nad RAI objęła firma Ideo.

Rzeszowska Akademia Inspiracji skierowana jest do dzieci i młodzieży na trzech poziomach kształcenia: szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej. Jej główna ideą jest rozwój umiejętności takich jak: działanie w zespole, radzenie sobie z manipulacją społeczną, podejmowanie decyzji, twórczego, logicznego i analitycznego myślenia. Odpowiednio ukształtowane pomogą im w poruszaniu się po świecie dorosłych. RAI stanowi swojego rodzaju uzupełnienie polskiego systemu nauczania, w którym nie zawsze jest miejsce na kreatywne poznawanie świata.

Zajęcia w ramach akademii rozpoczynają się 22 marca 2014 roku. Cykl kursów będzie obejmował spotkania dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne przez okres 8 miesięcy (od listopada 2013 r. do czerwca 2014 r.). W sumie 100 godzin zajęć. W skład kursów wchodzi sześć programów związanych tematycznie z rozwijaniem przedsiębiorczości i inicjatywności, rozwojem osobistym, czy twórczego myślenia. Program został opracowany przez ekspertów-praktyków Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Posiadają oni na koncie doświadczenie zarówno w swojej dziedzinie, jak i we współpracy z młodymi ludźmi. "Kładziemy nacisk na interakcję, aktywny udział uczestników w tworzeniu rzeczywistości kursów." - zapewnia dr Anna Martens, Dyrektor RAI

Patronat technologiczny nad przedsięwzięciem objęła firma Ideo.

Więcej informacji o Rzeszowskiej Akademii Inspiracji, a także poszczególnych programach można znaleźć na stronie projektu: www.rai.rzeszow.pl.

Może zainteresują Cię także

Ideo partnerem szkolenia Brain Workout

1 kwietnia 2014
Brain Workout (#BW) to cykl comiesięcznych spotkań szkoleniowo-networkingowych skierowanych do managerów, specjalistów i kadry zarządzającej zajmującej się na co dzień nowymi mediami. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 2 kwietnia w Warszawie.

Impreza podsumowująca 2013

7 marca 2014
Kolejne spotkanie, na którym został podsumowany ubiegły rok pracy, odbyło się 7 marca 2014 roku.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas