Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Ideo współorganizatorem seminarium "Rozwój e-commerce"

Pomagaliśmy w organizacji otwartego seminarium nt. możliwości i szans dla rozwoju firm naszego regionu, przy wykorzystaniu e-commerce.

Dnia 5 marca 2014 r. w Auli Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego, odbyło się otwarte seminarium "Rozwój e-commerce - perspektywy dla Podkarpacia". Prelegenci przeanalizowali możliwości i szanse dla rozwoju firm naszego regionu, jakie niesie za sobą wykorzystanie e-commerce.

Od kilku lat zaobserwować można intensywny rozwój branży e-commerce. Internetowy kanał dystrybucji staje się standardem i coraz częściej jest wybierany przez konsumentów jako lepszy od jego stacjonarnej wersji. Wymusza to na przedsiębiorstwach tworzenie nowych, skuteczniejszych rozwiązań, pozwalających na utrzymanie przewagi konkurencyjnej. Koło Naukowe Liderzy Biznesu, we współpracy z Ideo zorganizowało konferencję, w trakcie której uczestnicy mogli przybliżyć sobie kwestie związane z wykorzystaniem e-commerce w rozwoju swoich biznesów.

Prelegentami podczas tego wydarzenia, byli pracownicy naukowi Uczelni oraz eksperci firmy Ideo. W kolejnych wystąpieniach, przybliżali zgromadzonemu audytorium tematykę handlu internetowego. Ważnym aspektem edukacyjnym, poza opisem zagadnienia, była analiza szans i zagrożeń dla przedsiębiorstw z terenu Podkarpacia oraz wskazanie sprawdzonych rozwiązań praktycznych.

Wydarzenie to pełniło również ważną rolę integracyjną pomiędzy środowiskiem naukowym i biznesowym. Duże zainteresowanie ze strony studentów, skłoniło Organizatorów do zadeklarowania organizacji kolejnych edycji seminarium z udziałem praktyków i ekspertów w dziedzinie IT.

Może zainteresują Cię także

O intranetach na Kongresie PR 2014

10 lutego 2014
Tematem przewodnim współorganizowanego przez Ideo wydarzenia będzie komunikacja wewnętrzna.

B2B i 8.2 - ostatnia szansa na dotację

8 stycznia 2014
Do 31 stycznia br. można składać wnioski o dofinansowanie wdrożenia systemu B2B.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas