ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Aplikacje mobilne coraz popularniejsze

Ideo realizuje coraz więcej aplikacji mobilnych i stron dedykowanych urządzeniom mobilnym.

Liczba urządzeń mobilnych i ich świadomych użytkowników stale rośnie. Ten trend powoduje, że lawinowo wzrasta także liczba naszych klientów dla których oferujemy nasze rozwiązania dedykowane na „małe ekrany”.


Alarm! Agro-Alarm

Nie każdy wie, że będąc rolnikiem musisz „trzymać rękę na pulsie” tak samo czujnie jak makler. Tak, to od szybkości i trafności podjętej przez Ciebie decyzji zależą Twoje przyszłe zbiory, czy będąc bardziej bezpośrednim, Twoje finanse. Jeśli chcesz szybko podejmować decyzje najlepszym do tego narzędziem będzie aplikacja Agro-Alarm, która niemal natychmiastowo dostarcza precyzyjnych informacji o sytuacji zagrożeń Twoich upraw. Z aplikacją Agro-Alarm wyprzedzisz szkodniki i ochronisz swoje plony. Posiada ona jeszcze kilka dodatkowych funkcji, które warto przetestować instalując aplikację w swoim smartfonie.


Masz prawo. Do darmowego…

… ściągnięcia aplikacji informacyjnej z aktualnymi informacjami prawno-gospodarczymi „Wardyński+”. Nasz klient dzieli się swoją ekspercką wiedzą zupełnie za darmo udostępniając ją w przygotowanej przez nas na system Android aplikacji mobilnej. Prosto, przyjaźnie, a do tego w innej formie graficznej niż można tego oczekiwać po aplikacji prawniczej. Warto.


Aplikacje mobilne poprawią komunikację

Chaos komunikacyjny w Twojej firmie to już przeszłość. Tworzone przez nas aplikacje mobilne sprawią, że uporządkujesz przepływ informacji i znacznie skrócisz czas dostępu Twoich pracowników do wiedzy. Prosta i szybka komunikacja to podstawa dobrze prosperującej firmy, a dzięki zaprojektowanemu przez nas rozwiązaniu "Erudion" Twoja firma wskakuje na poziom komunikacji numer 2. A konkretnie 2.0.


Mobilne serwisy internetowe. Dziś to już standard

Jeszcze kilka lat temu właściciele firm zadawali sobie pytanie „czy ja na pewno potrzebuję strony www?”. Teraz nie wyobrażają sobie biznesu bez obecności w Internecie. Część z tych osób dziś zastanawia się czy optymalizacja strony pod urządzenia mobilne jest konieczna. Za dwa lata nie będą sobie mogli wyobrazić biznesu bez wykorzystania możliwości jakie dają narzędzia mobilne.

My to wszystko już wiemy, dlatego m. in. realizujemy serwisy internetowe przystosowane do przeglądania na urządzeniach mobilnych. Czy ktokolwiek jest w stanie wyobrazić sobie by strona GUS, która w polskim Internecie przoduje jako dostawca sprawdzonych i wiarygodnych danych statystycznych, nie była wygodna do przeglądania na urządzeniach mobilnych? My też sobie tego nie wyobrażamy, dlatego nasz projekt serwisu głównego GUS i 22 serwisów współpracujących z nim jest idealnie dostosowany do urządzeń mobilnych dzięki wykonaniu w technologii RWD.


Rozwiązania mobilne, a ich wypływ na sprzedaż

Czy sprzedaż może obejść się bez kanału mobilnego? Może tak, ale po co tracić 10% klientów, którzy chcą kupić towar przez tablet lub smartfon? Aby zwiększać sprzedaż realizujemy dla klientów mobilne wersje sklepów internetowych np. m.księgarnia.lexisnexis.pl. Efekt? Wzrost konwersji ze sprzedaży. To przecież takie proste.

To tylko część z naszych dokonań. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się ze wszystkimi realizacjami, albo… po co czekać? Skontaktuj się z nami, nim wyprzedzi Cię konkurencja.

Może zainteresują Cię także

Ideo partnerem technologicznym Rzeszowskiej Akademii Inspiracji

15 kwietnia 2014
Rzeszowska Akademia Inspiracji to przedsięwzięcie, oferujące cykl kursów przygotowawczych dla dzieci i młodzieży, które mają im pomóc w rozwoju najistotniejszych kompetencji. Inicjatorem projektu jest WSIiZ z siedzibą w Rzeszowie.

Ideo partnerem szkolenia Brain Workout

1 kwietnia 2014
Brain Workout (#BW) to cykl comiesięcznych spotkań szkoleniowo-networkingowych skierowanych do managerów, specjalistów i kadry zarządzającej zajmującej się na co dzień nowymi mediami. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 2 kwietnia w Warszawie.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas