Dedykowana platforma sprzedażowa dla Bien-Air Medical Technologie

Dental.bienair.com wykonaliśmy w oparciu o system Magento. Bogata w funkcje platforma e-commerce umożliwia kontrolę nad funkcjonalnościami kanału online oraz dużą swobodę w zarządzaniu produktami.

Szwajcarska marka Bien-Air Dental oferuje specjalistyczny sprzęt do gabinetów stomatologicznych. Ułatwia on codzienną pracę lekarzy i poprawia komfort pacjentów.

Z myślą o różnych potrzebach i preferencjach klientów przygotowaliśmy serwis www.dental.bienair.com w trzech wersjach językowych (EN, FR i DE). Pełni on funkcję sprzedażową, wizerunkową i informacyjną.

Branża e-usług wymaga specyficznych rozwiązań, dlatego wspólnie z Klientem zdecydowaliśmy się na wdrożenie dedykowanych funkcjonalności, które zwiększają wydajność i upraszają obsługę platformy. W serwisie zaimplementowany został mechanizm, dostosowujący wersję językową do użytkownika, na podstawie jego geolokalizacji i wcześniejszych preferencji.

Obecnie z platformy korzystają klienci szwajcarscy i niemieccy. Trwają prace nad dostosowaniem jej do kolejnych 9 rynków.

Opis realizacji serwisu Dental.bienair.com/en.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas