Ideo na XRAii

27 czerwca już po raz 20 odbyło się XRAII. Impreza przebiegła pod hasłem „Cudze chwalicie, swego nie znacie”.

27 czerwca w rzeszowskim Klubie Wytwórnia odbyło się 20 spotkanie XRAII. Kolejne z cyklu nieformalnych spotkań zrzeszających ludzi zainteresowanych nowymi technologiami oraz marketingiem. Impreza przebiegła pod hasłem „Cudze chwalicie, swego nie znacie”.

„XRAii#20", czyli jubileuszowe prześwietlanie branży internetowej po raz kolejny zebrało prelegentów, którzy dzielili się swoim doświadczeniem i inspirowali do działania. Ta edycja była wyjątkowa, bowiem w myśl hasła przewodniego spotkania „Cudze chwalicie, swego nie znacie”, zebrała prelegentów z Podkarpacia. Spotkanie miało na celu pokazanie, że nasze województwo może także pochwalić się realizowanymi tutaj interesującymi projektami internetowymi.

Podczas spotkania swoje prezentacje przedstawili: Jarosław Kinal, Artur Pieczonka, Krzysztof Śmiałowski, Paweł Kielanowski, Ievgen Mashtakov i Łukasz Szymański, specjalista ds. e-marketingu w Ideo. Łukasz podczas wystąpienia zaprezentował Ideo, jako firmę o której jeszcze kilka ładnych lat temu również można było mówić jak o startupie. Łukasz zwrócił uwagę na kilka czynników, dzięki którym każdy startup ma szansę odnieść sukces biznesowy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas