Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Ideo partnerem Akademii Koźmińskiego

Akademia Leona Koźmińskiego uruchomiła nowy kierunek studiów II stopnia. „Zarządzanie w wirtualnym środowisku”.

Akademia Leona Koźmińskiego we współpracy z praktykami biznesu uruchomiła nowy kierunek studiów II stopnia. „Zarządzanie w wirtualnym środowisku” połączy praktyczne wykorzystanie wiedzy akademickiej, wiedzę ekspertów, stypendia, praktyki w firmach współpracujących, jednocześnie najlepszym dając możliwość zatrudnienia.

Studia magisterskie „zarządzanie w wirtualnym środowisku” wykształcą obecnych licencjatów na dobrych menedżerów e-biznesu. Student zdobędzie dzięki nim wiedzę i doświadczenie praktyczne przydatne do skutecznego wykorzystywania internetu w biznesie. Eksperci z firmy Ideo będą współpracować z uczelnią na etapie uszczegóławiania programu studiów oraz poprowadzą wybrane zajęcia.

"Zawsze chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. W dobie coraz powszechniejszego powstawania firm, które swoją działalność skupiają w on-line, problematyka zarządzania internetowym przedsięwzięciem staje się coraz istotniejsza. Połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznej jest tutaj szczególnie ważne i pozwala rzetelnie wykształcić kadry dla przedsiębiorstw gospodarki cyfrowej" - mówi Ziemowit Michno, Dyrektor Strategiczny Ideo sp. z o.o.

Nowe studia to specjalizacja w ramach zarządzania, kierunku posiadającego doskonałą reputację na międzynarodowym rynku pracy. „Financial Times” określił studia z zarządzania w Akademii Leona Koźmińskiego jako najlepszy tego typu kierunek na wszystkich uczelniach w Europie Środkowo-Wschodniej.

"Studenci zdobędą kompetencje m.in.: jak zarządzać internetowym start-upem, jak prowadzić działania e-marketingowe, jak tworzyć i komercjalizować innowacje, poznają zachowania konsumentów w sieci, nauczą się, jak zarządzać finansami i zespołami w projektach IT oraz jak wykorzystać Internet do budowania sukcesu firmy. W programie przewidziano także m.in. gry symulacyjne e-commerce czy laboratoria z wykorzystania mediów społecznościowych w działaniach marketingowych – mówi prof. Grzegorz Mazurek, opiekun studiów „zarządzanie w wirtualnym środowisku”. Studia realizowane we współpracy z firmami to najlepszy przykład na to, jak biznes i wyższa uczelnia mogą skutecznie współdziałać w celu dostarczenia studentom konkretnej wiedzy, kompetencji i umiejętności niezbędnych w budowaniu kariery zawodowej w świecie, w którym Internet odgrywa kluczowe znaczenie" - mówi prof. Grzegorz Mazurek, opiekun studiów „zarządzanie w wirtualnym środowisku”

Może zainteresują Cię także

Ideo na XRAii

1 lipca 2013
27 czerwca już po raz 20 odbyło się XRAII. Impreza przebiegła pod hasłem „Cudze chwalicie, swego nie znacie”.

Wyróżnione serwisy

24 czerwca 2013
2 serwisy naszego autorstwa w pierwszej 5 zestawienia stron przyjaznych niepełnosprawnym przygotowanego przez Fundację Widzialni. Użytkownicy niewidomi, niedowidzący i niesłyszący przebadali 114 serwisów administracji publicznej wybierając najlepsze.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas