Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Nowe aplikacje dedykowane

Uruchomiliśmy platformę B2B dla marki Tikkurila i portal wewnętrzny dla TNT Express.

Za nami realizacja kolejnych aplikacji dedykowanych. Dzięki nim grono naszych zadowolonych klientów poszerzyły firmy Tikkurila Polska S.A. oraz TNT Express Worldwide.

Głównym zadaniem dedykowanego systemu sprzedażowego stworzonego na potrzeby firmy Tikkurila Polska S.A. jest obsługa sprzedaży internetowej. Zadaniem aplikacji jest także obsługa procesu elektronicznej wymiany dokumentów związanych z realizacją tejże sprzedaży.

Platforma przeznaczona jest do obsługi klientów biznesowych, którzy po zalogowaniu do aplikacji mają dostęp do przyjaznego i intuicyjnego panelu zakupowego. Projekt obejmował opracowanie projektu funkcjonalnego, w oparciu o który badana była użyteczność aplikacji. Kolejnym krokiem była kreacja od platformy B2B w oparciu o nasz autorski system Edito CMS. Dzięki odpowiedniej budowie platforma pozwala na łatwe skalowanie, jednocześnie zapewniając wysoką wydajność, dzięki której możliwe jest bezproblemowe włączenie usługi e-sprzedaży dla kolejnych klientów.

Na zlecenie TNT Express Worldwide stworzyliśmy rozbudowany portal wewnętrzny, który zawiera wszelkie niezbędne w codziennej pracy kurierów informacje. Stanowi on łatwo dostępny niezbędnik pracy kuriera informujący o nowościach, zmianach procedur, zasadach brandowania aut, ulgach, ale i obowiązkach.

Dzięki bogatej strukturze wewnętrznej i wielu modułom funkcjonalnym portal może być w bardzo łatwy sposób rozbudowywany o kolejne funkcjonalności. Czyni to z niego atrakcyjne narzędzie ułatwiające codzienną pracę kurierów.

Może zainteresują Cię także

Ideo partnerem Akademii Koźmińskiego

3 lipca 2013
Akademia Leona Koźmińskiego uruchomiła nowy kierunek studiów II stopnia. „Zarządzanie w wirtualnym środowisku”.

Ideo na XRAii

1 lipca 2013
27 czerwca już po raz 20 odbyło się XRAII. Impreza przebiegła pod hasłem „Cudze chwalicie, swego nie znacie”.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas