ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

InternetBeta 2013

W dniach 11-13 września odbyła się piąta już edycja konferencji InternetBeta. Wydarzenie zebrało w Rzeszowie w sumie ok 500 osób. O nowych trendach w internecie opowiadało aż 80 prelegentów. Wśród nich był Paweł Preneta.

W dniach 11-13 września odbyła się piąta już edycja konferencji InternetBeta. Wydarzenie zebrało w Rzeszowie w sumie ok 500 osób. O nowych trendach w internecie opowiadało aż 80 prelegentów. Jednym z nich był Paweł Preneta, kierownik projektów w Ideo.

W prezentacji pt. "Co sprawia, że Twój sklep zarabia? E-commerce od kuchni." Paweł wspólnie ze słuchaczami zastanawiał się nad tym co powinno stać za sukcesem sklepu internetowego. Ciężka praca, dobra obsługa, świetna oferta w jeszcze lepszej cenie - są równie istotne jak oprogramowanie, dzięki któremu sklep funkcjonuje.

Analiza wielu przypadków pokazała te aspekty działalności sklepu internetowego, które (jeśli będą źle zaplanowane) wymagają poświęcenia najwięcej czasu od obsługi. Wiele z tych "czasopożeraczy" można wyeliminować lub zminimalizować ich negatywne skutki jeśli odpowiednio wcześnie się do nich przygotujemy. To dlatego ważne jest zadawanie sobie wielu, czasem wydawać by się mogło wykraczających za bardzo do przodu pytań. Tylko dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie wyłapać wszelkie zagrożenia odpowiednio wcześnie i przygotować się na ich nastąpienie. Bo - jak powszechnie wiadomo: "...mało kto myśli o problemie zanim nie spotka go na swojej drodze...”

Prezentację Pawła można zobaczyć tutaj:
Co sprawia, że Twój sklep zarabia? E-commerce od kuchni.

Może zainteresują Cię także

Nowe aplikacje dedykowane

9 września 2013
Uruchomiliśmy platformę B2B dla marki Tikkurila i portal wewnętrzny dla TNT Express.

Ideo partnerem Akademii Koźmińskiego

3 lipca 2013
Akademia Leona Koźmińskiego uruchomiła nowy kierunek studiów II stopnia. „Zarządzanie w wirtualnym środowisku”.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas