Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Warszawa Business Day w ramach #e-biznes festiwal

Wzięliśmy udział w #e-biznes festiwal, 29 października w ramach 'Warszawa Business Day'. Łukasz Szymański opowiedział o zarządzaniu relacjami z klientami.

#e-biznes festiwal jest konferencją, która prezentuje rozwiązania wykorzystujące Internet i nowe technologie, a także ich zastosowanie we współczesnym biznesie. Kolejnym punktem na mapie festiwalu była Warszawa.  29 października w ramach 'Warszawa Business Day' w Polsko - Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych eksperci poruszyli zagadnienia związane z prowadzeniem biznesu w sieci. Łukasz Szymański przedstawił prezentację na temat zarządzania relacjami z klientami.

Uczestnicy spotkania mogli poznać biznesowe zastosowania narzędzi marketingowych oraz trendy kształtujące rynek e-commerce i e-mail marketingu w Polsce i na Świecie. Tematyka objęła także praktyczne zagadnienia związane z prawnymi aspektami biznesu internetowego. Spotkanie zakończyło się zaproszeniem do Krakowa na finał konferencji w dniach 13 - 15 listopada 2013 oraz networkingiem i rozmowami w kuluarach.

Łukasz Szymański w trakcie spotkania opowiedział o prektycznych aspektach zarządzania relacjami z klientami i najczęściej spotykanych błędach w tym zakresie. Zwrócił uwagę, na konieczność prowadzenia spójnych działań w tym obszarze, niezależnie od narzędzi jakie wykorzystujemy do prowadzenia komunikacji z klientem.

Prezentacja - "Historia pewnej znajomości, czyli zarządzanie relacjami z klientem w praktyce".

Może zainteresują Cię także

Impreza integracyjna 2013

27 września 2013
Stawiamy na zdrowy styl życia, dlatego impreza letnia została zorganizowana tak, aby sportowo zaktywizować naszych pracowników.

InternetBeta 2013

13 września 2013
W dniach 11-13 września odbyła się piąta już edycja konferencji InternetBeta. Wydarzenie zebrało w Rzeszowie w sumie ok 500 osób. O nowych trendach w internecie opowiadało aż 80 prelegentów. Wśród nich był Paweł Preneta.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas