Warszawa Business Day w ramach #e-biznes festiwal

Wzięliśmy udział w #e-biznes festiwal, 29 października w ramach 'Warszawa Business Day'. Łukasz Szymański opowiedział o zarządzaniu relacjami z klientami.

#e-biznes festiwal jest konferencją, która prezentuje rozwiązania wykorzystujące Internet i nowe technologie, a także ich zastosowanie we współczesnym biznesie. Kolejnym punktem na mapie festiwalu była Warszawa.  29 października w ramach 'Warszawa Business Day' w Polsko - Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych eksperci poruszyli zagadnienia związane z prowadzeniem biznesu w sieci. Łukasz Szymański przedstawił prezentację na temat zarządzania relacjami z klientami.

Uczestnicy spotkania mogli poznać biznesowe zastosowania narzędzi marketingowych oraz trendy kształtujące rynek e-commerce i e-mail marketingu w Polsce i na Świecie. Tematyka objęła także praktyczne zagadnienia związane z prawnymi aspektami biznesu internetowego. Spotkanie zakończyło się zaproszeniem do Krakowa na finał konferencji w dniach 13 - 15 listopada 2013 oraz networkingiem i rozmowami w kuluarach.

Łukasz Szymański w trakcie spotkania opowiedział o prektycznych aspektach zarządzania relacjami z klientami i najczęściej spotykanych błędach w tym zakresie. Zwrócił uwagę, na konieczność prowadzenia spójnych działań w tym obszarze, niezależnie od narzędzi jakie wykorzystujemy do prowadzenia komunikacji z klientem.

Prezentacja - "Historia pewnej znajomości, czyli zarządzanie relacjami z klientem w praktyce".

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas