Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Impreza firmowa

Ostatnia sobota, 22 lipca, minęła pracownikom Ideo pod znakiem dobrej zabawy, szaleństwa, adrenaliny i wspólnego grillowania.

Niemalże cała załoga Ideo ruszyła na podbój Bieszczad. Gdy dotarliśmy na miejsce, przywitali nas ratownicy z bieszczadzkiego WOPR-u. Pierwszym punktem programu były motorówki - tylko nieliczni do tej pory mieli okazję poszusować motorówką po Jeziorze Solińskim. Woda, słońce, wiatr we włosach... Rewelacja:)

Gdy przybiliśmy do brzegu czekała na nas kolejna atrakcja. Czekała nas wyprawa samochodami terenowymi w bieszczadzki busz. Po kilku kilometrach już wiedzieliśmy, że to naprawdę niezwykła wycieczka. Pokonując strumyki, górskie wzniesienia, ogromne błotne koleiny brnęliśmy przez lasy, co jakiś czas grzęznąć w błocie:) Niejednokrotnie męska część ekipy ruszała do wypychania terenówki z błota, przydały się też liny do wyciągania samochodów. Pomruki burzy dodawały adrenaliny... Bawiliśmy się świetnie - nawet nie przypuszczaliśmy, że można pokonać samochodem takie przeszkody, jakie stanęły nam na drodze. Po kilku godzinach, powróciliśmy nad brzegi Zalewu Solińskiego, gdzie zmyliśmy pozostałości po błotnej "kąpieli":)

Głodni, ale w znakomitych nastrojach, pełni wrażeń, rozpoczęliśmy biesiadę przy grillu.

Na zakończenie intensywnego dnia, wstąpiliśmy jeszcze na dyskotekę, tańcząc do późnych godzin nocnych.

Jeden dzień - tyle atrakcji. Szkoda, że się tak szybko skończył, ale już za kilka miesięcy narciarskie wyczyny...

Może zainteresują Cię także

Serwis internetowy dla WSPiZ im. L. Koźmińskiego

30 czerwca 2006
Zakończyliśmy proces wdrożenia nowej strony www dla Wyższej Szkoły Przesiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie.

Konferencja w Bielsku-Białej

27 czerwca 2006
W dniu 26 czerwca w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej odbyła się Konferencja "Elektroniczny obieg dokumentów w administracji samorządowej", podczas której Ideo zaprazentowało system LOGITO.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas