Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Impreza firmowa 2016

Integracja to czas, kiedy możemy odłożyć na później zawodowe obowiązki, by powrócić z nową energią do pracy dla naszych Klientów.

2-go września wybraliśmy się do ośrodka jeździeckiego Siedlisko Janczar, zlokalizowanego na terenie, który potocznie nazywany jest „Małymi Bieszczadami”.

Zgodnie z tradycją, również i w tym roku na imprezie letniej nie mogło zabraknąć licznych atrakcji. Było strzelanie z wiatrówki, rozgrywki paintballowe, zabawy z Bumper Ball i wiele innych konkurencji, w których mogliśmy wykazać się kreatywnością, refleksem i poczuciem humoru. Podczas strzelania z różnego rodzaju replik broni poczuliśmy się jak prawdziwi snajperzy. Spośród wszystkich uczestników wyłoniono najlepszych strzelców. Tym razem okazało się, że kobiety o wiele lepiej radzą sobie w konkurencjach wymagających precyzji niż większa część naszej męskiej załogi.

Może zainteresują Cię także

Technologie internetowe w służbie Światowych Dni Młodzieży

10 sierpnia 2016
ŚDM to wymagający event, nie tylko pod względem logistycznym, ale również technologicznym. Wspierały go stworzone przez nas aplikacje: mobilny rozkładu jazdy MPK, portal Pope2016.com oraz portal DEON.pl.

Ideo w czołówce ekspertów Google

4 lipca 2016
Ideo dołączyło do wąskiego grona firm, które Google uznaje za ekspertów w zakresie usług AdWords. Status Partnera Google Premium to nowe wyróżnienie, dostępne dla najbardziej cenionych agencji.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas