Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Nowy serwis dla Wolters Kluwer

Współpracę rozpoczęliśmy od wdrożenia dwóch serwisów produktowych, Szkolenia.wolterskluwer.pl i Radca.profinfo.pl. Niedawno uruchomiliśmy rozbudowany portal internetowy www.Zdrowie.ABC.com.pl.

Dotychczasowa współpraca z Wolters Kluwer zaowocowała kolejnym zleceniem, które obejmie wdrożenie kolejnych serwisów produktowych Klienta. Do tego celu zostaną wykorzystane wybrane elementy graficzne oraz funkcjonalności z wortalu medycznego.

Serwis www.Zdrowie.ABC.com.pl rejestruje średnio 200 000 odsłon miesięcznie, dlatego istotnym etapem projektu był wybór odpowiednio wydajnego systemu. Odpowiedzią na potrzeby Klienta była nasza autorska platforma Edito CMS, która pozytywnie przeszła liczne testy.

W ramach projektu byliśmy odpowiedzialni za kompleksową realizację serwisu, począwszy od planowania, po wdrożenie i kompleksową promocję w internecie.

Pierwszym etapem prac było stworzenie prototypu serwisu w postaci szczegółowej makiety UI/UX. Nowa architektura informacji ma za zadanie podnieść skuteczność i intuicyjność serwisu, jednocześnie eksponując najważniejsze jego obszary. W efekcie, powstał serwis, który łączy nowoczesny i przejrzysty design z intuicyjną i prostą nawigacją.

Nowa odsłona portalu Zdrowie.ABC.com.pl

Może zainteresują Cię także

Impreza firmowa 2016

6 września 2016
Integracja to czas, kiedy możemy odłożyć na później zawodowe obowiązki, by powrócić z nową energią do pracy dla naszych Klientów.

Technologie internetowe w służbie Światowych Dni Młodzieży

10 sierpnia 2016
ŚDM to wymagający event, nie tylko pod względem logistycznym, ale również technologicznym. Wspierały go stworzone przez nas aplikacje: mobilny rozkładu jazdy MPK, portal Pope2016.com oraz portal DEON.pl.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas