Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Nowe FaktyKaliskie.pl dla Multimedia Polska

Na zlecenie Multimedia Polska S.A. przeprowadziliśmy gruntowną modernizację portalu informacyjnego. Po zmianach portal notuje ponad 2,5 miliona odsłon miesięcznie i wartość ta stale rośnie.

Przy projektowaniu nowej wersji portalu skupiliśmy się na odświeżeniu jego szaty graficznej oraz wdrożeniu dedykowanych rozwiązań ułatwiających interakcję z czytelnikami. Istotnym elementem projektu było podniesienie jego intuicyjności oraz maksymalne uproszczenie obsługi. Na stronie pojawiły się m.in. nowe kategorie, kalendarz prezentujący najważniejsze wydarzenia z regionu oraz rozbudowany mechanizm wyszukiwania treści.

FaktyKaliskie.pl to portal publikujący najświeższe informacje zarówno z Kalisza, jak i całego regionu. Znaczną część publikacji stanowią materiały video nadawane przez Multimedia Polska w ramach codziennego telewizyjnego programu informacyjnego.W efekcie portal zachowuje synergię aktualnych treści i atrakcyjnej formy ich prezentacji.

„Nowy serwis internetowy faktykaliskie.pl, to niekwestionowany lider portali informacyjnych w Kaliszu i regionie. Jest skuteczną odpowiedzią na rosnące potrzeby czytelników. Na chwilę obecną serwis notuje około 2,5 mln odsłon miesięcznie, a z miesiąca na miesiąc ilość ta znacząco rośnie” – podsumowuje Marcin Spętany, Kierownik Redakcji FaktyKaliskie.pl. „Modułowa budowa Edito CMS umożliwia nam rozbudowę działów tematycznych i tworzenie dodatków specjalnych dla naszych czytelników. Przekłada się to na dynamiczny wzrost ilości nowych czytelników i lepsze wyniki oglądalności. Aktywne i pełne zaangażowania podejście specjalistów Ideo sprawia, że każdy element serwisu odpowiada w 100 proc. zarówno oczekiwaniom naszym, jak i czytelników”.

Portal został wdrożony w oparciu o autorską i wysoce skalowalną platformę Edito CMS. Dzięki temu Klient zyskał nowoczesne narzędzie, dostosowane zarówno do potrzeb czytelników korzystających z urządzeń mobilnych, jak i osób niedowidzących.

Współpraca z Klientem zakłada dalszą rozbudowę portalu oraz doradztwo w zakresie jego rozwoju i promocji.

Opis realizacji portalu Faktykaliskie.pl

Powyżej film promocyjny przygotowany przez redakcję portalu.

Może zainteresują Cię także

Nowy serwis dla Wolters Kluwer

8 września 2016
Współpracę rozpoczęliśmy od wdrożenia dwóch serwisów produktowych, Szkolenia.wolterskluwer.pl i Radca.profinfo.pl. Niedawno uruchomiliśmy rozbudowany portal internetowy www.Zdrowie.ABC.com.pl.

Impreza firmowa 2016

6 września 2016
Integracja to czas, kiedy możemy odłożyć na później zawodowe obowiązki, by powrócić z nową energią do pracy dla naszych Klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas