Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Nowe FaktyKaliskie.pl dla Multimedia Polska

Na zlecenie Multimedia Polska S.A. przeprowadziliśmy gruntowną modernizację portalu informacyjnego. Po zmianach portal notuje ponad 2,5 miliona odsłon miesięcznie i wartość ta stale rośnie.

Przy projektowaniu nowej wersji portalu skupiliśmy się na odświeżeniu jego szaty graficznej oraz wdrożeniu dedykowanych rozwiązań ułatwiających interakcję z czytelnikami. Istotnym elementem projektu było podniesienie jego intuicyjności oraz maksymalne uproszczenie obsługi. Na stronie pojawiły się m.in. nowe kategorie, kalendarz prezentujący najważniejsze wydarzenia z regionu oraz rozbudowany mechanizm wyszukiwania treści.

FaktyKaliskie.pl to portal publikujący najświeższe informacje zarówno z Kalisza, jak i całego regionu. Znaczną część publikacji stanowią materiały video nadawane przez Multimedia Polska w ramach codziennego telewizyjnego programu informacyjnego.W efekcie portal zachowuje synergię aktualnych treści i atrakcyjnej formy ich prezentacji.

„Nowy serwis internetowy faktykaliskie.pl, to niekwestionowany lider portali informacyjnych w Kaliszu i regionie. Jest skuteczną odpowiedzią na rosnące potrzeby czytelników. Na chwilę obecną serwis notuje około 2,5 mln odsłon miesięcznie, a z miesiąca na miesiąc ilość ta znacząco rośnie” – podsumowuje Marcin Spętany, Kierownik Redakcji FaktyKaliskie.pl. „Modułowa budowa Edito CMS umożliwia nam rozbudowę działów tematycznych i tworzenie dodatków specjalnych dla naszych czytelników. Przekłada się to na dynamiczny wzrost ilości nowych czytelników i lepsze wyniki oglądalności. Aktywne i pełne zaangażowania podejście specjalistów Ideo sprawia, że każdy element serwisu odpowiada w 100 proc. zarówno oczekiwaniom naszym, jak i czytelników”.

Portal został wdrożony w oparciu o autorską i wysoce skalowalną platformę Edito CMS. Dzięki temu Klient zyskał nowoczesne narzędzie, dostosowane zarówno do potrzeb czytelników korzystających z urządzeń mobilnych, jak i osób niedowidzących.

Współpraca z Klientem zakłada dalszą rozbudowę portalu oraz doradztwo w zakresie jego rozwoju i promocji.

Opis realizacji portalu Faktykaliskie.pl

Powyżej film promocyjny przygotowany przez redakcję portalu.

Może zainteresują Cię także

Nowy serwis dla Wolters Kluwer

8 września 2016
Współpracę rozpoczęliśmy od wdrożenia dwóch serwisów produktowych, Szkolenia.wolterskluwer.pl i Radca.profinfo.pl. Niedawno uruchomiliśmy rozbudowany portal internetowy www.Zdrowie.ABC.com.pl.

Impreza firmowa 2016

6 września 2016
Integracja to czas, kiedy możemy odłożyć na później zawodowe obowiązki, by powrócić z nową energią do pracy dla naszych Klientów.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas