IV Kongres Profesjonalistów IT

Tematem przewodnim czwartej edycji były „Technologie IT w biznesie”. W naszej prezentacji skupiliśmy się na procesach reklamacyjnych i narzędziach informatycznych, które usprawniają obsługę klientów.

W dniu 27 października w Rzeszowie miało miejsce jedno z ważniejszych wydarzeń dla polskiej branży informatycznej, Kongres Profesjonalistów IT. Tematem przewodnim czwartej edycji były „Technologie IT w biznesie”. Uczestnicy Kongresu rozmawiali o nowościach technologicznych i możliwościach ich praktycznego zastosowania w firmach. Nie tylko prelekcje były wartościowym elementem Kongresu. Udział w wydarzeniach tego pokroju to również okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych i odbycia interesujących rozmów w kuluarach.  

„Celem biznesowym każdego przedsiębiorcy jest postęp, podniesienie innowacyjności oraz wzrost sprzedaży lub usług. Bez implementacji nowoczesnych rozwiązań realizacja tych planów jest znacznie utrudniona. Właśnie dlatego warto uczestniczyć w Kongresie” – podkreśla Wojciech Materna, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka.

Podczas Kongresu, na scenie pojawiło się 14 prelegentów, związanych z branżą nowych technologii oraz szeroko rozumianym biznesem. Ideo reprezentował Dariusz Pitera, Kierownik Projektów IT, który opowiedział o tym, jak ważny jest proces reklamacji w obsłudze klienta. Uczestnicy Kongresu mogli dowiedzieć się m.in., dlaczego klienci odchodzą oraz jak wykorzystać dostępne na rynku narzędzia, by usprawnić obsługę reklamacji w swojej firmie. Prezentacja zawierała ponadto analizę aktualnych trendów oraz zarówno pozytywne, jak i negatywne przykłady reakcji na zażalenia konsumentów.

Zobacz prezentację z Kongresu

W Kongresie wzięło udział ponad 100 osób, w tym właściciele firm i przedstawiciele instytucji publicznych. Organizatorami wydarzenia był Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej oraz Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka. Inicjatywę wspierała również agencja interaktywna Ideo, która m.in. pomagała w promocji wydarzenia.

Źródło: http://gospodarkapodkarpacka.pl

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas