ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Kolejne studia podyplomowe pod opieką Ideo

E-marketing na Krakowskiej WSE to kolejny już kierunek studiów podyplomowych, tworzonych pod opieką merytoryczną Ideo. Plan studiów zaprojektowaliśmy tak, by zapewnić uczestnikom maksimum ćwiczeń, warsztatów i pracy projektowej.

E-marketing na Krakowskiej WSE to kolejny już kierunek studiów podyplomowych, tworzonych pod opieką merytoryczną Ideo. Plan studiów zaprojektowaliśmy tak, by zapewnić uczestnikom maksimum ćwiczeń, warsztatów i pracy projektowej. Naszym celem jest przekazanie praktycznej, zróżnicowanej i aktualnej wiedzy na temat sposobów wykorzystania Internetu w działaniach marketingu.

Ideo od początku istnienia aktywnie angażuje się w różne działania edukacyjne. Efektem naszej współpracy z Wyższą Szkołą Europejską im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie jest uruchomienie kolejnej edycji studiów podyplomowych, nad którymi sprawujemy opiekę merytoryczną.

„Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród studentów, dlatego też postanowiliśmy kontynuować współpracę z WSE. Program kolejnej edycji został skonstruowany tak, aby zgodnie ze strategią WSE i Ideo łączyć najnowsze trendy panujące na rynku mediów elektronicznych. Głównym celem studiów jest wykształcenie specjalistów, posiadających praktyczną wiedzę dotyczącą wykorzystania w marketingu możliwości jakie stawia przed nami Internet.” Wojciech Szymański, Dyrektor Działu Marketingu Internetowego w Ideo Sp. z o.o. oraz twórca programu nauczania.

Adresatami studiów są osoby zainteresowane tematyką marketingu internetowego. W trakcie zajęć słuchacze poznają ponad 100 narzędzi i aplikacji, które usprawnią ich pracę. Ponadto dwóch najlepszych studentów będzie mogło odbyć płatny staż w Ideo.
 

Może zainteresują Cię także

OSM (Grupa PGNiG) z platformą Logito

29 czerwca 2015
Dla spółki Operator Systemu Magazynowania (grupa PGNiG) wdrożyliśmy platformę elektronicznego obiegu dokumentów

Serwis relacji inwestorskich dla WP Holding S.A.

16 czerwca 2015
Na zlecenie Holding WP zrealizowaliśmy serwis relacji inwestorskich Inwestor.wp.pl. Jest to efektywne narzędzie służące firmie m.in. do komunikacji z inwestorami.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas