Kolejne studia podyplomowe pod opieką Ideo

E-marketing na Krakowskiej WSE to kolejny już kierunek studiów podyplomowych, tworzonych pod opieką merytoryczną Ideo. Plan studiów zaprojektowaliśmy tak, by zapewnić uczestnikom maksimum ćwiczeń, warsztatów i pracy projektowej.

E-marketing na Krakowskiej WSE to kolejny już kierunek studiów podyplomowych, tworzonych pod opieką merytoryczną Ideo. Plan studiów zaprojektowaliśmy tak, by zapewnić uczestnikom maksimum ćwiczeń, warsztatów i pracy projektowej. Naszym celem jest przekazanie praktycznej, zróżnicowanej i aktualnej wiedzy na temat sposobów wykorzystania Internetu w działaniach marketingu.

Ideo od początku istnienia aktywnie angażuje się w różne działania edukacyjne. Efektem naszej współpracy z Wyższą Szkołą Europejską im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie jest uruchomienie kolejnej edycji studiów podyplomowych, nad którymi sprawujemy opiekę merytoryczną.

„Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród studentów, dlatego też postanowiliśmy kontynuować współpracę z WSE. Program kolejnej edycji został skonstruowany tak, aby zgodnie ze strategią WSE i Ideo łączyć najnowsze trendy panujące na rynku mediów elektronicznych. Głównym celem studiów jest wykształcenie specjalistów, posiadających praktyczną wiedzę dotyczącą wykorzystania w marketingu możliwości jakie stawia przed nami Internet.” Wojciech Szymański, Dyrektor Działu Marketingu Internetowego w Ideo Sp. z o.o. oraz twórca programu nauczania.

Adresatami studiów są osoby zainteresowane tematyką marketingu internetowego. W trakcie zajęć słuchacze poznają ponad 100 narzędzi i aplikacji, które usprawnią ich pracę. Ponadto dwóch najlepszych studentów będzie mogło odbyć płatny staż w Ideo.

Więcej informacji o kierunku e-marketing na WSE.
 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas