Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Nowe projekty dla Biura Praw Pacjenta

Odświeżenie internetowego wizerunku Biura Praw Pacjenta (BPP).

Na zlecenie Biura Praw Pacjenta (BPP) firma Ideo zrealizowała projekt polegający na odświeżeniu graficznym serwisu, przeprojektowaniu jego struktury informacji oraz wdrożeniu serwisu bpp.gov.pl wraz z nowym systemem Biuletynem Informacji Publicznej (BIP).

Głównym założeniem było odświeżenie dotychczasowej strony BPP, a poprzez zastosowanie dodatkowych rozwiązań poprawienie funkcjonalności i przejrzystości serwisu. Strona została także przystosowana dla osób z dysfunkcjami narządów wzroku, słuchu oraz niepełnosprawnych ruchowo (system zgodny ze standardami WCAG 2.0). Ponadto dzięki wykorzystaniu technologii Responsive Web Design serwisy są przyjazne dla urządzeń mobilnych.

W serwisie bpp.gov.pl oprócz standardowych modułów znalazł się również kalendarz. Zamieszczane w nim będą informacje na temat ważnych wydarzeń z możliwością zdefiniowania również imprez cyklicznych.

W ramach jednego panelu zarządzania treścią funkcjonują dwa serwisy – BPP oraz BIP, co znacznie ułatwia ich prowadzenie i przyspiesza aktualizację treści w nich się znajdujących. Równie ważną z punktu widzenia BIP funkcjonalnością jest automatyczne tworzenie się stopki na stronach BIP z informacjami na temat autora danej treści oraz pełnej historii jej zmian.

Może zainteresują Cię także

E-marketing na WSE – kolejny kierunek studiów pod naszą opieką

19 września 2014
W Ideo dążymy do łączenia wiedzy teoretycznej z praktycznym podejściem biznesowym. Jednym z efektów takiego podejścia jest uruchomienie kolejnego kierunku pod opieką merytoryczną naszych specjalistów.

Impreza integracyjna 2014

15 września 2014
Powoli staje się tradycją, że letnie imprezy firmowe spędzamy aktywnie, na świeżym powietrzu, zapominając o codziennych obowiązkach...

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas