Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Ideo sponsorem technicznym Asseco Resovia

Z Asseco Resovia Rzeszów współpracujemy od dawna jako wykonawca systemów informatycznych.

Z Asseco Resovia Rzeszów współpracujemy już od kilku lat. Zrealizowaliśmy i utrzymujemy zarówno serwis internetowy www.assecoresovia.pl, jak i system biletowy zarządzający sprzedażą karnetów oraz biletów na wszystkie mecze. W ważnych dla klubu chwilach serwis notuje ok. 2 mln odsłon dziennie.

Asseco Resovia SA to męski klub siatkarski z siedzibą w Rzeszowie. Sześciokrotny mistrz Polski i trzykrotny zdobywca Pucharu Polski. Mistrzostwo Polski i finał Pucharu CEV (2012 r.), Mistrzostwo Polski i SuperPuchar Polski oraz finał Pucharu Polski (2013 r.), Wicemistrzostwo Polski (2014 r.). Aktualnie w klubie gra 5 reprezentantów drużyny, która zdobyła w tym roku Mistrzostwo Świata.

"W tym sezonie Asseco Resovia rozpoczyna swoją walkę o powrót na tron. Jest to dobry moment na rozszerzenie zakresu wsparcia jakie dajemy Klubowi, dlatego zdecydowaliśmy się zostać sponsorem technicznym Asseco Resovii." – mówi Ziemowit Michno, Dyrektor Strategiczny, Ideo Sp. z o.o."Cieszymy się z tej współpracy tym bardziej, że wielu naszych pracowników osobiście kibicuje rzeszowskiej drużynie. Współpraca ta jest jednocześnie zapowiedzią kolejnych ciekawych projektów realizowanych wspólnie z Klubem."

Może zainteresują Cię także

Nowe projekty dla Biura Praw Pacjenta

1 października 2014
Odświeżenie internetowego wizerunku Biura Praw Pacjenta (BPP).

E-marketing na WSE – kolejny kierunek studiów pod naszą opieką

19 września 2014
W Ideo dążymy do łączenia wiedzy teoretycznej z praktycznym podejściem biznesowym. Jednym z efektów takiego podejścia jest uruchomienie kolejnego kierunku pod opieką merytoryczną naszych specjalistów.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas