Platforma przedsprzedażowa dla Wójcik Fabryka Mebli

Efektem współpracy Ideo z Wójcik Fabryka Mebli jest odświeżony serwis internetowy www.meblewojcik.com.pl.

Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o. to marka, której produkty dostępne są na 20 rynkach, głównie europejskich. Specjalizuje się w produkcji mebli skrzyniowych do samodzielnego montażu. W ofercie posiada produkty takie jak: biurka, garderoby, komody, lustra, szafy, wieszaki czy akcesoria uzupełniające.

Z myślą o potrzebach klientów końcowych przygotowaliśmy serwis www.meblewojcik.com.pl w dwóch wersjach językowych – PL i EN. Pełni on funkcję wizerunkową, budując pozytywny obraz firmy w oczach klientów, pracowników oraz kontrahentów.

Naszym celem było podniesienie ergonomii i funkcjonalności dotychczasowej witryny oraz odświeżenie wizerunku Klienta w internecie. Przygotowaliśmy projekt uwzględniający zoptymalizowaną architekturę informacji oraz atrakcyjną koncepcję kreatywną.

Serwis został wdrożony w oparciu o autorską platformę Edito CMS i jest zgodny ze standardem RWD. Ponadto dostosowanie platformy do urządzeń mobilnych ułatwiło jej pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.
Platforma zapewnia wsparcie sprzedaży poprzez atrakcyjną prezentację produktów oraz Mapę sieci sprzedaży, za pomocą której użytkownik może w szybki sposób znaleźć najbliższych dystrybutorów.

Zobacz opis realizacji serwisu www.meblewojcik.com.pl

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas