ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Platforma przedsprzedażowa dla Wójcik Fabryka Mebli

Efektem współpracy Ideo z Wójcik Fabryka Mebli jest odświeżony serwis internetowy www.meblewojcik.com.pl.

Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o. to marka, której produkty dostępne są na 20 rynkach, głównie europejskich. Specjalizuje się w produkcji mebli skrzyniowych do samodzielnego montażu. W ofercie posiada produkty takie jak: biurka, garderoby, komody, lustra, szafy, wieszaki czy akcesoria uzupełniające.

Z myślą o potrzebach klientów końcowych przygotowaliśmy serwis www.meblewojcik.com.pl w dwóch wersjach językowych – PL i EN. Pełni on funkcję wizerunkową, budując pozytywny obraz firmy w oczach klientów, pracowników oraz kontrahentów.

Naszym celem było podniesienie ergonomii i funkcjonalności dotychczasowej witryny oraz odświeżenie wizerunku Klienta w internecie. Przygotowaliśmy projekt uwzględniający zoptymalizowaną architekturę informacji oraz atrakcyjną koncepcję kreatywną.

Serwis został wdrożony w oparciu o autorską platformę Edito CMS i jest zgodny ze standardem RWD. Ponadto dostosowanie platformy do urządzeń mobilnych ułatwiło jej pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.
Platforma zapewnia wsparcie sprzedaży poprzez atrakcyjną prezentację produktów oraz Mapę sieci sprzedaży, za pomocą której użytkownik może w szybki sposób znaleźć najbliższych dystrybutorów.

Zobacz opis realizacji serwisu www.meblewojcik.com.pl

Może zainteresują Cię także

Wspieramy projekty edukacyjne

28 marca 2017
Konkurs Web.Master podkarpacki to jedna z licznych inicjatyw podejmowanych przez Ideo. Za nami jego druga edycja, która podobnie jak poprzednia, cieszyła się dużą frekwencją i zaangażowaniem uczniów.

Ideo uruchamia Akcelerator. IDEA Global połączy korporacje ze startupami.

20 lutego 2017
IDEA Global zakłada połączenie potrzeb dużych korporacji z potencjałem początkujących, kreatywnych przedsiębiorców. Celem akceleratora jest wsparcie minimum 20 startupów i wdrożenie ich rozwiązań u dużych partnerów.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas