Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Udany IV kwartał 2007 roku

Ostatni kwartał 2007 r. był okresem wytężonej, ale owocnej pracy. Wdrożyliśmy sporo projektów. Do grona naszych klientów doszło kilka nowych, znanych marek. Pokazaliśmy nasze duże możliwości zarówno od strony technicznej, jak i kreatywnej.

Serwisy internetowe

Ostatni kwartał 2007 r. był okresem wytężonej, ale owocnej pracy. Wdrożyliśmy sporo projektów. Do grona naszych klientów doszło kilka nowych, znanych marek. Pokazaliśmy nasze duże możliwości zarówno od strony technicznej  jak i kreatywnej.

Wchodzący na polski rynek nowy bank - Bank DnB NORD Polska S.A. - powierzył nam stworzenie swojego wizerunku w Internecie. Wdrożyliśmy dla tej spółki serwis internetowy w oparciu o Edito CMS, który dostępny jest pod adresem www.dnbnord.pl.

Kolejnym klientem z branży finansowej jest Wealth Solutions Sp. z o.o. Firma kreuje i oferuje lokaty strukturyzowane. Realizacja dotyczyła opracowania oprawy graficznej, wdrożeniu systemu Edito CMS oraz implementacji programu partnerskiego firmy Zanox. Efekty naszej pracy można zobaczyć na www.wealth.pl.

Platforma Edito CMS zasiliła przed wyborami (i nadal zasila) serwis Platformy Obywatelskiej - www.platforma.org
System Edito wytrzymał bardzo dużą ilość odwiedzin, które nasiliły się podczas kampanii wyborczej.

W branży PR pojawiło się końcem 2007 r. ambitne przedsięwzięcie pod nazwą Newsline.pl. Jest to polski serwis informacyjny poświęcony branży public relations, w którym prezentowane są wywiady, a także analizy i badania marketingowe z zakresu komunikacji. Na serwisie www.newsline.pl można znaleźć aktualizowane codziennie, najnowsze informacje dotyczące problemów nurtujących branżę PR. Portal ma aspiracje być ośrodkiem integrującym całą branżę PR.

Tuż przed sezonem zimowym 2007-2008 uruchomiliśmy dla Polskiego Związku Narciarskiego nową odsłonę serwisu - www.pzn.pl. Serwis został bardzo pozytywnie odebrany przez zawodników, kibiców i pozostałych zwolenników sportów zimowych. Dzięki wdrożonemu Edito i kilkoma modułami dedykowanymi, serwis stał się o wiele atrakcyjniejszy i przejrzysty. Udało się zwiększyć czas, szerokość i częstotliwość wizyt użytkowników w stosunku do poprzedniej wersji. Wzrósł również poziom komunikacji PZN - użytkownicy.


Kampanie e-marketingowe

Ponownie realizowaliśmy kampanię internetową dla Majonezu Klieleckiego (WSP Społem). Była to kompleksowa usługa - od strategii, kreacji, przez wykup mediów, po analizę wyników. Cała akcja nastawiona była na określony target i miała na celu jak największy zasięg. Wykorzystane zostały różne formy reklamy (box, box śródtekstowy, pasek rozwijany, scroll footer, artykuł sponsorowany, mailing) - efektem kampanii był prawie 20-krotny wzrost odwiedzalności użytkowników na stronie docelowej.


Systemy intranetowe i elektroniczny obieg dokumentów

W ostatnim kwartale wygraliśmy również kilka przetargów i rozpoczęliśmy tym samym wdrożenia kolejnych systemów intranetowych, które zarządzają obiegiem informacji i dokumentów w organizacji.


Rozwiązanie kreatywne

Jako jeden z przykładów naszej kreatywności prezentujemy akcent świąteczny - świąteczna kartka od Ideo. Kartka bardzo spodobała się naszym klientom, jak również zyskała uznanie w branży - serwis interaktywnie.com określił ją jako najlepszą ubiegłoroczną produkcję świąteczną.

Kreacja obejmowała kartkę świąteczną oraz landing page zawierający interaktywne elementy multimedialne. Kreację można obejrzeć pod adresem www.swieta.ideo.pl.

Może zainteresują Cię także

Wizerunek 2007. Skuteczność PR w Internecie

14 listopada 2007
13 listopada 2007 r., w Hotelu Kyriad Prestige w Warszawie, odbyła się konferencja "Wizerunek 2007. Skuteczność PR w Internecie". Była ona poświęcona kwestii samorządowym działaniom PR.

Największy polski komunikator internetowy naszym klientem

25 października 2007
Przygotowaliśmy i wdrożyliśmy dla Gadu-Gadu trzy serwisy internetowe, wszystkie oparte o Edito CMS. Wszystkie zachowują stylistykę znaną ze stron komunikatora, a jednocześnie mają zróżnicowany wygląd.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas