Ideo uruchamia dedykowany dział promocji w wyszukiwarkach

Dział Ideo SEM (search engine marketing) to grupa specjalistów, którzy zajmują się obsługą budżetów e-marketingowych przeznaczonych na promocję w wyszukiwarkach. Powstał serwis tworzony przez specjalistów firmy Ideo, dostępny pod adresem www.sem.ideo.pl.

Dział Ideo SEM (search engine marketing) tworzy grupa specjalistów, którzy zajmują się obsługą budżetów e-marketingowych przeznaczonych na promocję w wyszukiwarkach.

Powstał serwis tworzony przez specjalistów firmy Ideo, dostępny pod adresem www.pozycjonowanie.ideo.pl. Uruchomiony w ramach serwisu Blog ma dostarczać informacji ogólnych i ciekawostek związanych z SEM.

Zainteresowanie usługami marketingu w wyszukiwarkach jest bardzo duże - twierdzi Arkadiusz Michno, dyrektor generalny Ideo. Decyzja o powstaniu wyspecjalizowanego działu została podjęta na bazie oczekiwań naszych klientów - dodaje.

Specjaliści od promocji w wyszukiwarkach działali wewnątrz struktur firmy już od ponad roku. Obecnie tworzą formalny dział, oferując pełen wachlarz usług nie ograniczając się wyłącznie do najpopularniejszego pozycjonowania stron. Dział Ideo Sem zajmuje się również:

  • zarządzaniem kampaniami linków sponsorowanych
  • audytem i doradztwem
  • seo copywritingiem

Dział promocji może poszczycić się znacznymi sukcesami dzięki czemu coraz więcej klientów z chęcią korzysta z usług Ideo SEM.

Po więcej informacji na ten temat prosimy o kontakt z:

Wojciech Szymański
Kierownik Działu SEM
sem // ideo.pl

Zapraszamy na: www.pozycjonowanie.ideo.pl.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas