Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Seminarium PR Regionów

Zostaliśmy partnerem Seminarium PR Reginów, którego program składa się z dwóch części: seminariów i ogólnopolskiego konkursu dla studentów. Pomysłodawcą jest Polskie Stowarzyszenie Public Relations. Ideą jest cykl dziesięciu seminariów...

Zostaliśmy partnerem Seminarium PR Reginów, którego program składa się z dwóch części: seminariów i ogólnopolskiego konkursu dla studentów. Pomysłodawcą jest Polskie Stowarzyszenie Public Relations.

Ideą jest cykl dziesięciu seminariów w Polsce, w których uczestniczyć będą m.in. przedstawiciele mediów samorządowych, biznesu, świata nauki i organizacji samorządowych. Mają one na celu poznanie i zweryfikowanie aktualnej wiedzy na temat promocji jednostek samorządowych oraz pomoc w dbaniu o ich wizerunek.

Wnioski ze spotkań zostaną spisane i wydane w formie pierwszego w Polsce raportu o PR-rze w regionach. Planowana data wydania: 2009 rok.

Drugą częścią programu PR Regionów jest Ogólnopolski Konkurs dla Studentów na najlepszą strategię promocyjną wybranej jednostki samorządowej. Najlepsze i najbardziej kreatywne pomysły zostaną nagrodzone w formie stażu w agencjach PR-owych. Dodatkowo zwycięska praca będzie opublikowana w przygotowywanym przez Polskie Stowarzyszenie Public Relations raporcie o stanie komunikacji z otoczeniem w polskich regionach. Zamieszczona zostanie także na stronach Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

 

Może zainteresują Cię także

Konferencja „Imps 2008”

10 marca 2008
13-14 marca 2008r. Jesteśmy partnerem konferencji „Imps 2008” organizowanej przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Ideo uruchamia dedykowany dział promocji w wyszukiwarkach

25 lutego 2008
Dział Ideo SEM (search engine marketing) to grupa specjalistów, którzy zajmują się obsługą budżetów e-marketingowych przeznaczonych na promocję w wyszukiwarkach. Powstał serwis tworzony przez specjalistów firmy Ideo, dostępny pod adresem www.sem.ideo.pl.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas