Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Konferencja „Imps 2008”

13-14 marca 2008r. Jesteśmy partnerem konferencji „Imps 2008” organizowanej przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Jesteśmy partnerem konferencji „Imps 2008” organizowanej przez  Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Konferencja „iMSP 2008” jest poświęcona nowym wyzwaniom w sektorze MSP, a przede wszystkim szansom oraz możliwościom wynikającym z upowszechniania dostępu do Internetu.

Prelegent z naszej strony zaprezentuje praktyczne aspekty tworzenia funkcjonalnych stron internetowych. W prezentacji znajdą się dobre praktyki oraz metody tworzenia efektywnych serwisów - na wybranych przykładach.

Może zainteresują Cię także

Seminarium PR Regionów

10 marca 2008
Zostaliśmy partnerem Seminarium PR Reginów, którego program składa się z dwóch części: seminariów i ogólnopolskiego konkursu dla studentów. Pomysłodawcą jest Polskie Stowarzyszenie Public Relations. Ideą jest cykl dziesięciu seminariów...

Ideo uruchamia dedykowany dział promocji w wyszukiwarkach

25 lutego 2008
Dział Ideo SEM (search engine marketing) to grupa specjalistów, którzy zajmują się obsługą budżetów e-marketingowych przeznaczonych na promocję w wyszukiwarkach. Powstał serwis tworzony przez specjalistów firmy Ideo, dostępny pod adresem www.sem.ideo.pl.

Umów się na konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas