Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

INTRANET - skuteczna komunikacja wewnętrzna w organizacji rozproszonej

Przedstawiamy nowe wydanie naszego bezpłatnego poradnika, który rozszerzyliśmy o kwestie związane z realiami funkcjonowania rozproszonych organizacji.

Specjaliści ds. komunikacji wewnętrznej wciąż obserwują wiele zmian, które spowodowała pandemia. Mają coraz większą świadomość, że nie istnieje już powrót do ‘normalności’ sprzed kilku lat.

To z czym mamy dziś do czynienia to kształtowanie nowej, bardziej technologicznej rzeczywistości, która zdeterminuje wiele podstaw funkcjonowania firm.

Praca hybrydowa lub zdalna, kiedyś przez wiele firm postrzegane za widmo odległej przyszłości – dziś uznawane za regularną, zwyczajną praktykę.

W odpowiedzi na nowe wyzwania dla organizacji, które szukają rozwiązań na komfortowe i efektywne środowisko pracy, postanowiliśmy stworzyć nową odsłonę poradnika INTRANET – skuteczna komunikacja wewnętrzna w organizacji rozproszonej”. Praca zdalna, hybrydowa, środowisko rozproszone i zmiany z nich wynikające znajdują odzwierciedlenie w naszym, zaktualizowanym poradniku.

Intranet to właściwe narzędzie do budowania kompleksowego digital workplace, które potrafi sprostać potrzebom różnorodnych procesów realizowanych w firmach. Chcemy, aby jak najwięcej HR managerów, dyrektorów i pozostałych przedstawicieli organizacji o strukturze rozproszonej mogło rozszerzyć swoją wiedzę w temacie, dlatego e-book jest dostępny w dwóch wersjach językowych polskiej oraz angielskiej (INTRANET: Effective internal communication in a distributed organization).

Czego możesz dowiedzieć się z naszego Poradnika?

  • Od czego zacząć projektowanie – analiza przedwdrożeniowa, potrzeby użytkowników, strategia promocji.
  • Jak krok po kroku przeprowadzić wdrożenie systemu intranetowego?
  • Jak zarządzać portalem intranetowym, by pracownicy chcieli z niego korzystać?
  • Które z nowoczesnych rozwiązań będą właściwym rozszerzeniem funkcjonalności Twojego digital workplace?
  • Jak w dzisiejszej rzeczywistości wykorzystywany i oceniany jest Intranet w przedsiębiorstwach? – wyniki badań

W trakcie tworzenia nowego poradnika, autorom udało się zaczerpnąć wiedzy zewnętrznych ekspertów komunikacji wewnętrznej i powiązanych technologii. Obszerny wywiad z Arturem Wichlińskim, Dyrektorem Pionu Technologii i Operacji w Banku Spółdzielczym we Wschowie pozwala poznać historię wielokrotnie nagradzanego, jednego z najlepszych na świecie intranetu.

Wiemy, że skuteczna komunikacja wewnętrzna firm to nie tylko platforma IT. Poradnik wzbogacony jest wiedzą Mai Biernackiej, Internal Communication Consultant i autorki bloga Komunikacja wewnętrzna od kuchni. Maja opisała kluczowe fundamenty budowania komunikacji w organizacjach o strukturze rozproszonej.

Zachęcamy do poszerzenia / aktualizowania swojej wiedzy na temat intranetów i komunikacji wewnętrznej z naszym najnowszym e-bookiem.

raport_ecommerce_


 


Może zainteresują Cię także

Flutter - skuteczne wsparcie dla Twórców aplikacji biznesowych

17 czerwca 2022
Flutter jest wśród developerów coraz bardziej popularną technologią. Marcin Ochyra, lider działu mobile w Ideo, opowiada z czego wynika ta popularność.

eFaktury + KSeF. Wymierne oszczędności na wyciągnięcie ręki.

25 maja 2022
Początkiem stycznia 2022 roku ustawodawca umożliwił przedsiębiorcom korzystanie z Krajowego Systemu E-faktur. Właściciele firm mogli dobrowolnie zdecydować, czy chcą wystawiać i przesyłać faktury za pomocą systemu KSeF.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas