ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"
Specjalista ds. marketingu dla e-commerce
Rzeszów
Pełny etat
Praca stacjonarna

lub wyślij zgłoszenie na: praca@ideo.pl

nieaktualne
Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie oraz realizacja strategii marketingowej,
  • opracowywanie materiałów i treści stanowiących wsparcie dla działu sprzedaży,
  • monitorowanie wskaźników skuteczności prowadzonych kampanii,
  • analiza rynku, konkurencji i trendów w obszarze e-commerce.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • interesuje Cię branża e-commerce i marketing,
  • masz lekkie pióro i dbasz o zasady poprawnej polszczyzny,
  • potrafisz analizować dane, łączysz fakty i umiesz wyciągać wnioski,
  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów (preferowane kierunki marketing / PR / dziennikarstwo / informatyka / filologia angielska),
  • znasz narzędzia MS Office (Word, Excel oraz Power Point)
  • potrafisz pracować w zespole i zarządzać swoim czasem,
  • znasz język angielski - potrafisz się płynnie komunikować.

Idealnie, jeśli dodatkowo:

  • masz już pierwsze doświadczenie w obszarze e-commerce/marketingu,
  • posiadasz praktyczną znajomość HTML i narzędzi typu CMS np. WordPress,
  • wiesz (nie tylko z definicji) czym jest ABM i Marketing automation,
  • świetnie, jeśli posiadasz na koncie aktywne uczestnictwo w pracach dowolnego koła naukowego i/lub prowadzisz własnego bloga / vloga / podcast.

Warto do nas dołączyć, bo:

  • oferujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,
  • weźmiesz udział w ambitnych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,
  • gwarantujemy profesjonalnie przygotowany proces onboardingu oraz wsparcie opiekuna, jak i kolegów/koleżanek od pierwszego dnia pracy,
  • szkolimy się – zapewniamy m.in. dostęp do kilku popularnych platform szkoleniowych, a także szkoleń wewnętrznych,
  • możesz rozwijać swoje zainteresowania (nie tylko te związane z pracą) – organizujemy liczne konkursy i rywalizacje drużynowe. Dostaniesz także możliwość zgłoszenia własnych propozycji - doceniamy kreatywność i lubimy wszelkie wyzwania,
  • mamy przytulne biuro – pracujemy w 3-5 osobowych pokojach, jesteśmy zwolennikami zieleni, nie obowiązuje u nas dress code, a w naszej kuchni możesz do woli korzystać z kawy/herbaty i innych przekąsek,
  • posiadamy rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych – dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, bilety do kina, nauka j. angielskiego, dofinansowanie do zakupu sprzętu i inne,
  • zachowujemy work/life balance.

Sposób aplikacji

Brzmi ciekawie? Prześlij nam swoje CV na praca@ideo.pl. Do aplikacji koniecznie dołącz przykładowe opracowane przez Ciebie teksty / materiały graficzne.

W temacie e-maila podaj: nazwę stanowiska na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko. Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.

Poznaj naszych rekruterów

Ewelina Furdak

Specjalista ds. rekrutacji

Łukasz Szymański

Kierownik Marketingu i PR

Klauzula

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Sp. z o.o."

Prosimy o zapoznanie się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych