ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Aplikacje mobilne Android

"Wykorzystaj potencjał najbardziej popularnej platformy mobilnej"

Z roku na rok urządzenia mobilne są coraz chętniej wykorzystywane nie tylko do celów rozrywkowych. Ich możliwości doceniają także firmy, które decydują się na stworzenie dedykowanych aplikacji biznesowych, które dostosowane będą do ich indywidualnych potrzeb.

Marcin Lipiec
Marcin Lipiec
Business Development, eCommerce
Darmowa konsultacja

Tworzone przez nas aplikacje projektowane są od podstaw. Umożliwia to pełne dopasowanie do wymagań klienta oraz specyfiki branży. Przy tworzeniu aplikacji dla platformy Android wykorzystujemy sprawdzoną technologię Java, która w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem naszych specjalistów umożliwia tworzenie kompleksowych i niezawodnych rozwiązań, które sprawdziły się i z powodzeniem są wykorzystywane w wielu firmach i instytucjach.

W trakcie prac przy tworzeniu aplikacji mobilnej dla platformy Android szczególną wagę przykładamy do etapu testowania, który przeprowadzany jest na wielu urządzeniach opartych o ten właśnie system. Wszystko to w trosce o jak najwyższą jakość dostarczanych przez nas produktów i zadowolenie Klientów z wdrażanych dla nich rozwiązań.

Aplikacja w systemie Android

Android jest bez wątpienia najpopularniejszą platformą wykorzystywaną w telefonach i tabletach. Wdrożenie aplikacji mobilnej dla platformy Android i jej późniejsza dystrybucja może przebiegać na dwa sposoby.

  • Umieszczenie aplikacji w dedykowanym markecie Google Play umożliwia szeroką dystrybucję i dotarcia do dużego grona odbiorców.
  • W przypadku aplikacji wewnętrznych - tworzonych na potrzeby firm, oferujemy dystrybucję bezpośrednio na urządzenia pracowników.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się także szkolenia, które pomogą dokładnie poznać wdrożoną aplikację i jej funkcje, a dzięki temu wykorzystać w pełni jej potencjał.

Aplikacja hybrydowa czy natywna?

Tworzymy aplikacje hybrydowe, jak i aplikacje natywne - projektowane pod system operacyjny Android.

Aplikacje hybrydowe pozwalają na połączenie pracy nad kilkoma wersjiami w jednym - uniwersalnym projekcie. Wykorzystują one wybrane technologie dostępne w aplikacjach natywnych i webowych. Posiadają jednak pewne ograniczenia dotyczące np. wykorzystania niektórych funkcji smartfonów specyficznych dla danego systemu operacyjnego. Tym niemniej są dość powszechnie stosowane jako tańsza alternatywa, zapewniająca podobny poziom efektów.

 

Wdrażając aplikacje mobilne pamiętamy o tym, że najważniejszy jest zawsze użytkownik i to jego zadowolenie z użycia aplikacji przesądza o jej sukcesie. Dlatego projektując zarówno wygląd jak i poszczególne funkcje skupiamy się przede wszystkim na tym, aby aplikacja była funkcjonalna i „wygodna” w użytkowaniu.

Marcin Lipiec, Kierownik Projektów Mobilnych

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas