Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Dzielimy się wiedzą na łamach
WP Money

Nasi pracownicy to eksperci w swoich dziedzinach. Są regularnie cytowani w najważniejszych portalach branżowych w Polsce.

Na łamach portalu dla firm www.msp.money.pl opublikowany został artykuł pt. „Kadry w chmurze. Jak wykorzystywać cloud computing w HR”. Materiał jest wynikiem współpracy redakcji serwisu z wiodącymi przedsiębiorstwami w branży IT, między innymi Ideo. Swoją opinią nt. korzyści wynikających z wdrożenia e-learningu w firmach, podzielił się Paweł Teper, nasz kierownik projektów e-learningowych.

„Nie musimy wynajmować sal szkoleniowych, zatrudniać wykładowców, drukować podręczników ani opłacać kosztów transportu, noclegu i cateringu. Ma to szczególne znaczenie w przypadku chęci przeszkolenia pracowników w rozproszonych geograficznie firmach” - podsumowuje Paweł Teper, kierownik projektów e-learningowych w firmie Ideo.

„Dzięki temu, że z kursów online można korzystać w dowolnym momencie, a nauce poświęcić dowolną ilość czasu, pracownicy nie muszą przerywać pracy, tracić czasu na dojazdy do miejsc szkolenia i nie frustrują się, że dokładamy im jeszcze jeden obowiązek” - mówi Paweł Teper, Ideo. - „Każdy ma dostęp do aktualnej bazy wiedzy i może korzystać z niej w dowolnie wybranym, dogodnym dla siebie momencie” - dodaje.

Może zainteresują Cię także

Dołączamy do parterów Episerver

22 listopada 2016
Początkiem listopada otrzymaliśmy tytuł Associate Partner Episerver™. Potwierdza on wysokie kompetencje w obszarze wdrożeń i obsługi platformy Episerver.

Współorganizujemy WebAkademia.IT

14 listopada 2016
Posiadając podstawowe umiejętności obsługi komputera i Internetu możesz zostać programistą front-end. Wystarczy, że skorzystasz z 7-miesięcznych warsztatów. Najlepsi dostają gwarancję zatrudnienia.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas