Elektroniczny urząd przyszłością administracji

18 września 2008 w w Hotelu BOSS w Warszawie odbyła się konferencja "Elektroniczny urząd przyszłością administracji".

18 września 2008 w w Hotelu BOSS w Warszawie odbyła się konferencja "Elektroniczny urząd przyszłością administracji". Organizatorami konferencji byli: Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Business 4 Business Professional Training Sp. z o.o.

Myślą przewodnią konferencji było wyzwanie jakie stoi przed organami administracji publicznej, oznaczające konieczność wdrożenia rozwiązań opartych na nowoczesnych technologiach. Konferencja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, o czy świadczy liczba recenzentów. Zainteresowanie tą tematyką jest skutkiem kształtowania się w Polsce społeczeństwa informacyjnego, które chce świadomie korzystać z najnowszych technologii w zakresie dostępu obywateli do organów administracji poprzez Internet. Wykorzystanie w administracji rozwiązania jakim jest Elektroniczny Urząd obniża koszty funkcjonowania samorządów poprzez wyeliminowanie wielu dokumentów papierowych, jak również zwiększa efektywność pracy urzędnika, a przede wszystkim podnosi standard obsługi interesanta.

Jednym z prelegentów był Adrian Kaczor pracownik Ideo Sp. z o.o. Wygłosił on konferencję na temat: "Dostosowania administracji publicznej do dynamicznego rozwoju nowoczesnych technologii".

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas