ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Raiffeisen Bank Polska S.A. klientem Ideo Sp. z o.o.

Ideo przygotowało prezentację multimedialną oraz serwis www przedstawiające zasady działania bankowości internetowej oferowanej przez Raiffeisen Bank Polska S.A.

Celem projektów realizowanych dla Raiffeisen Bank Polska S.A. było wsparcie migracji klientów banku  do nowego systemu bankowości internetowej. W ramach zlecenia Ideo wykonało prezentację multimedialną, serwis www oraz system pomocy kontekstowej.

Przygotowana przez Ideo prezentacja przybliża funkcjonalności oferowanego przez Raiffeisen Bank Polska S.A. systemu www.r-bank.pl. Jest ona niejako wersją demonstracyjną działania aplikacji dedykowaną dla zainteresowanych użytkowników.

W projekcie zostały wykorzystane techniki multimedialne jak animacje flash, narracja lektora, opisy tekstowe. Co więcej, dzięki dobrze zaprojektowanej nawigacji prezentacja pozwala na swobodne poruszanie się po aplikacji. Cała prezentacja dostępna jest na stronach internetowych banku.

Funkcję informacyjną wypełnia również przygotowany przez Ideo serwis www. Co więcej, strona została wyposażona w skrypty automatycznej detekcji obsługi javascript oraz skrypt sprawdzania zgodności z wymaganą wersją flash playera, oba połączone z instrukcjami włączenia/zainstalowania dla najpopularniejszych przeglądarek. Te działania miały na celu ułatwienie użytkownikom dostosowania do wymagań nowego systemu.

Może zainteresują Cię także

Największy internetowy pasaż handlowy branży meblarskiej

9 września 2008
Ideo zrealizowało największą platformę e-commerce w branży meblarskiej. Rozbudowany pasaż handlowy skierowany jest zarówno do firm, jak i klientów detalicznych.

Nowy serwis dla BPH Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych

25 lipca 2008
Przygotowanie swojego nowego serwisu korporacyjnego BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych powierzyło firmie Ideo.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas