Największy internetowy pasaż handlowy branży meblarskiej

Ideo zrealizowało największą platformę e-commerce w branży meblarskiej. Rozbudowany pasaż handlowy skierowany jest zarówno do firm, jak i klientów detalicznych.

Zadaniem, przed jakim stanęło Ideo było zaprojektowanie oraz stworzenie intuicyjnego i przejrzystego w nawigacji, a zarazem pełnego informacji pasażu meblowego. Miał on być dopasowany do potrzeb sprzedawców mebli oraz ich klientów. Jednak najważniejszym zadaniem było dostarczenie  funkcjonalnych narzędzi pozwalających zakładać w ramach pasażu i obsługiwać sklepy internetowe.

Sklep.meble.pl to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w branży dające zupełnie nowe możliwości, oferujące nową jakość promocji i sprzedaży w Internecie. Dużą przewagą portalu jest silnie sprofilowana grupa odbiorców, co przekłada się na wysoką konwersję.

Nie bez znaczenia dla całego projektu jest platforma systemowa Edito CMS, na której oparty jest pasaż. Zapewnia ona stabilność, wydajność oraz umożliwia ciągły rozwój.

Jak na pasaż handlowy przystało, projekt dostarcza elastycznych narzędzi do prowadzenia efektywnych sklepów internetowych w tym m.in. rozbudowany katalog produktów, koszyk, płatności elektroniczne, komentarze, system zamówień czy promowania produktów.

Sklep.meble.pl to z pewnością miejsce w sieci, które trzeba odwiedzić.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas