ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Nowy serwis dla BPH Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych

Przygotowanie swojego nowego serwisu korporacyjnego BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych powierzyło firmie Ideo.

Firma Ideo, wykorzystując wiedzę i doświadczenie oraz dostarczając funkcjonalnych narzędzi, zrealizowała nowy serwis korporacyjny dla BPH TFI www.bphtfi.pl.

Głównym celem było dostarczenie nowoczesnej i wygodnej w obsłudze platformy CMS, która zapewniałaby dużą funkcjonalność serwisu oraz określoną przez BPH TFI formę graficzną, zgodną z Corporate Identity. Dodatkowymi wymogami były: duża elastyczność i skalowalność systemu, a także, niemniej ważna stabilność i bezawaryjność.

Projekt został wykonany w oparciu o autorski system Edito CMS, spełniający postawione przez klienta cele. Zmiana platformy CMS odbyła się w sposób niezauważalny dla użytkowników serwisu. Zespół BPH TFI zyskał natomiast nowoczeny i wydajny system, znacznie upraszczający dotychczasową pracę, pozwalając jednocześnie na dalszy dynamiczny rozwój serwisu.

Może zainteresują Cię także

Impreza integracyjna

14 lipca 2008
Zgodnie z coroczną tradycją, zespół Ideo integrował się na imprezie firmowej. Tym razem nasza ekipa bawiła się w ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym Cyziówka.

Dajemy szansę nowym pracownikom

25 czerwca 2008
Nasi przedstawiciele byli uczestnikami "Targi Pracy i Innowacji", które odbyły się w dn. 12 czerwca 2008 r. w budynkach Politechniki Rzeszowskiej.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas