Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Nowy serwis dla BPH Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych

Przygotowanie swojego nowego serwisu korporacyjnego BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych powierzyło firmie Ideo.

Firma Ideo, wykorzystując wiedzę i doświadczenie oraz dostarczając funkcjonalnych narzędzi, zrealizowała nowy serwis korporacyjny dla BPH TFI www.bphtfi.pl.

Głównym celem było dostarczenie nowoczesnej i wygodnej w obsłudze platformy CMS, która zapewniałaby dużą funkcjonalność serwisu oraz określoną przez BPH TFI formę graficzną, zgodną z Corporate Identity. Dodatkowymi wymogami były: duża elastyczność i skalowalność systemu, a także, niemniej ważna stabilność i bezawaryjność.

Projekt został wykonany w oparciu o autorski system Edito CMS, spełniający postawione przez klienta cele. Zmiana platformy CMS odbyła się w sposób niezauważalny dla użytkowników serwisu. Zespół BPH TFI zyskał natomiast nowoczeny i wydajny system, znacznie upraszczający dotychczasową pracę, pozwalając jednocześnie na dalszy dynamiczny rozwój serwisu.

Może zainteresują Cię także

Impreza integracyjna

14 lipca 2008
Zgodnie z coroczną tradycją, zespół Ideo integrował się na imprezie firmowej. Tym razem nasza ekipa bawiła się w ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym Cyziówka.

Dajemy szansę nowym pracownikom

25 czerwca 2008
Nasi przedstawiciele byli uczestnikami "Targi Pracy i Innowacji", które odbyły się w dn. 12 czerwca 2008 r. w budynkach Politechniki Rzeszowskiej.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas