Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Wyróżnienie za Najlepszy Program Partnerski

Przygotowany dla D-Link Europe Ltd. program lojalnościowy D-Best Partner został wyróżniony w konkursie na "Najlepszy Program Partnerski", organizowany przez dwutygodnik IT Reseller.

Przygotowany przez Ideo Sp. z o.o. dla D-Link Europe Ltd. program lojalnościowy D-Best Partner został wyróżniony w konkursie na "Najlepszy Program Partnerski", organizowany przez dwutygodnik IT Reseller.

Program D-Best Partner dedykowany jest dla resellerów firmy D-Link. Główną jego rolą jest zapewnienie dostępu do specjalistycznych materiałów dotyczących rozwiązań sieciowych oferowanych przez firmę oraz  wsparcia w postaci forum oraz bezpośredniego kontaktu z handlowcami i inżynierami z D-Link.

Może zainteresują Cię także

Raiffeisen Bank Polska S.A. klientem Ideo Sp. z o.o.

2 października 2008
Ideo przygotowało prezentację multimedialną oraz serwis www przedstawiające zasady działania bankowości internetowej oferowanej przez Raiffeisen Bank Polska S.A.

Największy internetowy pasaż handlowy branży meblarskiej

9 września 2008
Ideo zrealizowało największą platformę e-commerce w branży meblarskiej. Rozbudowany pasaż handlowy skierowany jest zarówno do firm, jak i klientów detalicznych.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas