Ideo na Social Media Week

Pokaż mi swój profil na Facebooku, a powiem Ci, kim jesteś.
22 maja 2018

Pokaż mi swój profil na Facebooku, a powiem Ci, kim jesteś. Rzeczywistość cyfrowa to obecnie nie tylko ciekawostka a fakt wyznaczający trendy i modele zachowania. Jej rola, przyszłe kierunki rozwoju i wiele innych tematów będzie dyskutowanych podczas zbliżającego się Social Media Week – największego wydarzenia dotyczącego mediów społecznościowych na świecie.

Social Media Week – to stały punkt w kalendarzach wszystkich zapalonych entuzjastów branży interaktywnej. Ta międzynarodowa impreza zapoczątkowana została w Nowym Jorku, a dziś obecna jest niemal na całym świecie. Londyn, Chicago, Rzym to tylko niektóre z lokalizacji, w których można spotkać interesujących ludzi i wziąć udział w ciekawych dyskusjach i wykładach.

Wydarzenie zrzeszające specjalistów i pasjonatów mediów społecznościowych po raz pierwszy zagości również w Polsce. Gala stanie się okazją do wymiany pomysłów i doświadczeń pomiędzy osobami, przed którymi Facebook, Instagram, Snapchat i inne popularne platformy nie skrywają żadnych tajemnic.

Nadchodząca impreza cieszy nas tym bardziej, że jednym z prelegentów będzie grupa specjalistów z Ideo. „Wysokie loty, czyli o flircie branży lotniczej z Social Media. Skuteczny Employer Branding” to tytuł wystąpienia, które z pewnością skupi uwagę wielu słuchaczy. Mamy nadzieję, że zdarzenie będzie okazją do nawiązania nowych znajomości branżowych i pozwoli zebrać liczne inspiracje, które zaowocują kolejnymi realizacjami i sukcesem naszych klientów.

Jeśli jest jakieś wydarzenie, które kreuje trendy branży interaktywnej, to jest nim właśnie Social Media Week. Nie może Cię tam zabraknąć. Do zobaczenia!