Ideo na Social Media Week

Pokaż mi swój profil na Facebooku, a powiem Ci, kim jesteś.

Pokaż mi swój profil na Facebooku, a powiem Ci, kim jesteś. Rzeczywistość cyfrowa to obecnie nie tylko ciekawostka a fakt wyznaczający trendy i modele zachowania. Jej rola, przyszłe kierunki rozwoju i wiele innych tematów będzie dyskutowanych podczas zbliżającego się Social Media Week – największego wydarzenia dotyczącego mediów społecznościowych na świecie.

Social Media Week – to stały punkt w kalendarzach wszystkich zapalonych entuzjastów branży interaktywnej. Ta międzynarodowa impreza zapoczątkowana została w Nowym Jorku, a dziś obecna jest niemal na całym świecie. Londyn, Chicago, Rzym to tylko niektóre z lokalizacji, w których można spotkać interesujących ludzi i wziąć udział w ciekawych dyskusjach i wykładach.

Wydarzenie zrzeszające specjalistów i pasjonatów mediów społecznościowych po raz pierwszy zagości również w Polsce. Gala stanie się okazją do wymiany pomysłów i doświadczeń pomiędzy osobami, przed którymi Facebook, Instagram, Snapchat i inne popularne platformy nie skrywają żadnych tajemnic.

Nadchodząca impreza cieszy nas tym bardziej, że jednym z prelegentów będzie grupa specjalistów z Ideo. „Wysokie loty, czyli o flircie branży lotniczej z Social Media. Skuteczny Employer Branding” to tytuł wystąpienia, które z pewnością skupi uwagę wielu słuchaczy. Mamy nadzieję, że zdarzenie będzie okazją do nawiązania nowych znajomości branżowych i pozwoli zebrać liczne inspiracje, które zaowocują kolejnymi realizacjami i sukcesem naszych klientów.

Jeśli jest jakieś wydarzenie, które kreuje trendy branży interaktywnej, to jest nim właśnie Social Media Week. Nie może Cię tam zabraknąć. Do zobaczenia!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas