Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Ideo na Social Media Week

Pokaż mi swój profil na Facebooku, a powiem Ci, kim jesteś.

Pokaż mi swój profil na Facebooku, a powiem Ci, kim jesteś. Rzeczywistość cyfrowa to obecnie nie tylko ciekawostka a fakt wyznaczający trendy i modele zachowania. Jej rola, przyszłe kierunki rozwoju i wiele innych tematów będzie dyskutowanych podczas zbliżającego się Social Media Week – największego wydarzenia dotyczącego mediów społecznościowych na świecie.

Social Media Week – to stały punkt w kalendarzach wszystkich zapalonych entuzjastów branży interaktywnej. Ta międzynarodowa impreza zapoczątkowana została w Nowym Jorku, a dziś obecna jest niemal na całym świecie. Londyn, Chicago, Rzym to tylko niektóre z lokalizacji, w których można spotkać interesujących ludzi i wziąć udział w ciekawych dyskusjach i wykładach.

Wydarzenie zrzeszające specjalistów i pasjonatów mediów społecznościowych po raz pierwszy zagości również w Polsce. Gala stanie się okazją do wymiany pomysłów i doświadczeń pomiędzy osobami, przed którymi Facebook, Instagram, Snapchat i inne popularne platformy nie skrywają żadnych tajemnic.

Nadchodząca impreza cieszy nas tym bardziej, że jednym z prelegentów będzie grupa specjalistów z Ideo. „Wysokie loty, czyli o flircie branży lotniczej z Social Media. Skuteczny Employer Branding” to tytuł wystąpienia, które z pewnością skupi uwagę wielu słuchaczy. Mamy nadzieję, że zdarzenie będzie okazją do nawiązania nowych znajomości branżowych i pozwoli zebrać liczne inspiracje, które zaowocują kolejnymi realizacjami i sukcesem naszych klientów.

Jeśli jest jakieś wydarzenie, które kreuje trendy branży interaktywnej, to jest nim właśnie Social Media Week. Nie może Cię tam zabraknąć. Do zobaczenia!

Może zainteresują Cię także

Kampania promocyjna dla marki Peugeot

15 maja 2018
Na potrzeby klienta realizujemy kompleksowe działania, których zadaniem jest jak najszersze propagowanie oferty marki oraz efektywne zarządzanie jej komunikacją.

Serwis UKE najlepszy w konkursie Strona Internetowa bez Barier

18 kwietnia 2018
Konkurs promuje tworzenie stron www zgodnych z ideą przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu i dyskryminacji w dostępnie do informacji. Wśród wyróżnionych znalazł się także inny zrealizowany przez Ideo serwis - lublin.eu.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas