ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Kampania promocyjna dla marki Peugeot

Na potrzeby klienta realizujemy kompleksowe działania, których zadaniem jest jak najszersze propagowanie oferty marki oraz efektywne zarządzanie jej komunikacją.

Peugeot to marka posiadająca szeroką gamę produktową, wysoką rozpoznawalność i globalny zasięg, co wymusza stosowanie złożonej strategii.

Nasze prace skupiły się na dwóch, uzupełniających się aspektach: informatycznym i marketingowym. W prowadzonych działaniach wykorzystujemy między innymi, zaprojektowane i zrealizowane przez nas liczne serwisy landing page wspierające generowanie leadów.

Integracja systemu Call Center klienta z Edito CMS ułatwiła zarządzanie leadami na każdym punkcie styku z marką. Operator systemu ma do nich natychmiastowy dostęp, co skraca kontakt do niezbędnego minimum i wpływa pozytywnie na poziom konwersji.

Kolejnym krokiem było stałe śledzenie generowanego ruchu i realizacja działań optymalizacyjnych. System CMS zbiera wszystkie ważne informacje, które później wykorzystujemy do obliczania wskaźników takich jak CTR, średni czas spędzenia na stronie czy źródło pochodzenia użytkowników.

W ramach współpracy nasi specjaliści stworzyli unikatowe treści, odzwierciedlające najważniejsze aspekty oferty producenta. Wykonaliśmy także szereg kreacji, które ogniskują zainteresowanie i są elementem skłaniającym do zapoznania się z prezentowaną ofertą. Prace graficzne obejmują wykonanie zajmującego contentu wizualnego na obsługiwane strony, opracowanie designu mailingów oraz sporządzanie elementów strony głównej.

Więcej o realizowanych pracach:

 

Może zainteresują Cię także

Serwis UKE najlepszy w konkursie Strona Internetowa bez Barier

18 kwietnia 2018
Konkurs promuje tworzenie stron www zgodnych z ideą przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu i dyskryminacji w dostępnie do informacji. Wśród wyróżnionych znalazł się także inny zrealizowany przez Ideo serwis - lublin.eu.

Nasi eksperci podsumowują 2017

12 stycznia 2018
Nasi specjaliści zostali poproszeni o podsumowanie 2017 roku. Wypowiedzi można przeczytać na łamach NowyMarketing.pl oraz WirtualneMedia.pl.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas