Konferencja w Koszalinie

7. Ogólnopolska Konferencja Rzeczników Prasowych i Pracowników Biur Promocji Szkół Wyższych, zorganizowana w dniach 29.06 - 01.07 2006 r. dobiegła końca.

Siódmą edycję konferencji zorganizowała Politechnika Koszalińska w Dworku Osieckim w Osiekach k. Koszalina. Tematyka konferencji została ukierunkowana na prowadzenie działań promocyjnych przez uczelnię, a w szczególności rozwinięte zostały kwestie Public Relations w internecie.

Ideo (Urszula Kandefer), wraz z przedstawicielem Biura Promocji Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie (Łukaszem Zawadowskim), zaprezentowali zagadnienie Internet PR w oparciu o proces wdrożenia nowego serwisu internetowego dla Uczelni Koźmińskiego. Zapraszamy do obejrzenia całej prezentacji, dostępnej poniżej.

Obrady przebiegały w miłej, ciepłej i słonecznej, nadmorskiej atmosferze, gdzie oprócz merytoryki był czas na rozmowy i nawiązywanie znajomości podczas imprez integracyjnych (jedną z nich był rejs na Bornholm, podczas którego odbyły się obrady nowopowołanego Stowarzyszenia PROM).

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas