Nowe projekty dla Egmont Polska

Od maja 2007 roku można odwiedzać w internecie nowy serwis korporacyjny Wydawnictwa Egmont Polska, największego w Europie wydawcy książek oraz czasopism dla dzieci i młodzieży. W tym samym czasie uruchomiliśmy serwis promujący książkę Endymion Spring.

 Od maja można odwiedzać w internecie nowy serwis korporacyjny Wydawnictwa Egmont Polska, największego w Europie wydawcy książek oraz czasopism dla dzieci i młodzieży. W tym samym czasie uruchomiliśmy serwis promujący najnowszą książkę Matthew Skeltona - Endymion Spring.

Podstawowym zadaniem nowego serwisu internetowego www.egmont.pl jest informowanie o bogatej ofercie Egmontu, a także budowanie trwałych relacji z otoczeniem firmy (dziećmi i rodzicami, partnerami handlowymi, mediami, a także pracownikami firmy). W serwisie możemy znaleźć m.in. aktualną ofertę Wydawnictwa (książki, czasopisma oraz komiksy), wraz z możliwością zakupu w Merlin.pl. Partnerzy handlowi mogą korzystać z dedykowanej części serwisu dostępnej po zalogowaniu, gdzie mogą sprawdzić dostępność książek oraz cenę. Dla Reklamodawców zostały opublikowane cenniki wraz z formatami reklam. Z kolei dla mediów udostępniono specjalną sekcję z aktualnymi informacjami dla prasy, możliwością zapisania się do newslettera. Serwis informuje ponadto o najnowszych wydarzeniach, imprezach organizowanych przez Egmont, a także zaprasza do zapisania się do subskrypcji.

Wraz z premierą na polskim rynku najnowszej książki Matthew Skeltona Endymion Spring powstał serwis internetowy, wprowadzający w klimat książki. Przeszłość to groźna bestia! Daj się wciągnąć w wielką tajemnicę... i wejdź na www.endymionspring.pl.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas