ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Rozrywka 2.0

Ideo zostało zaproszone na konferencję przede wszystkim w celu ujawnienia planów związanych z domeną Euro2012.pl, której jesteśmy właścicielem.

21 czerwca 2007 w Sali Notowań GPW w Warszawie odbyła się konferencja TMT.Internet '07 Warsaw organizowana przez New Europe Events we współpracy z funduszem MCI Management oraz Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie.

Konferencja (jak sama nazwa wskazuje) w głównej mierze poświęcona była różnej formie rozrywki w Internecie. Ideo zostało zaproszone na konferencję przede wszystkim w celu ujawnienia planów związanych z domeną Euro2012.pl, której jesteśmy właścicielem.

O tym właśnie mówił dyrektor generalny Ideo - Arkadiusz Michno - który przedstawił naszą wstępną koncepcję serwisu społecznościowego o Euro 2012.

Może zainteresują Cię także

Nowe projekty dla Egmont Polska

8 czerwca 2007
Od maja 2007 roku można odwiedzać w internecie nowy serwis korporacyjny Wydawnictwa Egmont Polska, największego w Europie wydawcy książek oraz czasopism dla dzieci i młodzieży. W tym samym czasie uruchomiliśmy serwis promujący książkę Endymion Spring.

Marketing jako Inwestycja - koszty, badania, efektywność

30 maja 2007
Końcem maja braliśmy udział w pierwszej konferencji "Marketing jako Inwestycja - koszty, badania, efektywność". Konferencja poświęcona była formom i metodom pomiaru rentowności działań marketingowych.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas