Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Meble.pl w konkursie Teraz Internet

Portal Meble.pl zdobył II miejsce w konkursie Teraz Internet w kategorii "Serwis Branżowy, Produktowy".

Serwis internetowy MEBLE.pl zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Teraz Internet  w kategorii "Serwis Branżowy, Produktowy". Dyplomy wręczono 9 czerwca w klubie Flyer's w Warszawie. Teraz Internet to konkurs, który wyłania i promuje najlepsze polskie serwisy internetowe. Jego organizatorem jest magazyn konsumentów Solidna Firma. To już V edycja konkursu.

"Internet to miejsce pełne szumu informacyjnego - materiałów niepotwierdzonych, nieprawdziwych, niecenzuralnych. Każdy, kto korzysta z Internetu wie, jak trudno z gąszczu danych wyłonić potrzebne informacje, mając przy tym pewność o ich rzetelności. Nasz konkurs Teraz Internet jest próbą walki z zaśmiecaniem zasobów internetowych, poprzez promowanie firm solidnych i pożytecznych, które służą społeczeństwu swoją wiedzą, informacją, pośrednictwem, czy też mądrą konsultacją." - Organizatorzy konkursu Teraz Internet

Pragniemy również dodać, że równolegle z pracami komisji, pod nadzorem GEMIUS'a w internecie była publikowana ankieta mająca na celu wyłonienie najlepszej strony biorącej udział w konkursie. Pod ocenę były brane trzy subiektywne parametry: szybkość ładowania się serwisu, zawartość merytoryczna oraz ogólny wygląg i łatwość nawigacji. W ankiecie brało udział około 12 tys. internautów, którzy bardzo wysoko ocenini MEBLE.pl - spośród 61 witryn zdobyliśmy II-gie miejsce.

Może zainteresują Cię także

Ideo sponsorem Konferencji Public Relations w samorządzie

9 czerwca 2005
II Ogólnopolska Konferencja Public Relations w Samorządzie dobiegła końca. Trzy dni Konferencji obfitowały w nawiązywanie kontaktów, wymianę doświadczeń specjalistów oraz stworzyły szansę rozwoju PR-u samorządowego.

LOGITO w PWiK Częstochowa S.A.

9 czerwca 2005
Wdrożyliśmy system elektronicznego obiegu dokumentów w Przedsiębiorstwie Wodociągów
i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego Spółka Akcyjna.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas