Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Nowe realizacje w pierwszym kwartale

W ciągu ostatniego miesiąca zakończyliśmy prace przy serwisach internetowych dla firm Murator Expo, Semax, Instal-Projekt, Gamet, WSP „Społem” i Krośnieńskich Hut Szkła.

W okresie przedświątecznym przygotowaliśmy kolejny już serwis dla producenta majonezu Kieleckiego. Internauci, którzy umieszczą przepisy kulinarne w serwisie konkurs.majonez.pl zdobędą możliwość wygrania cennych nagród. Serwis promowany jest poprzez samych użytkowników, którzy polecając serwis znajomym zdobywają dodatkowe punkty.

W marcu do rodziny serwisów me-mieszkania.pl dołączyły me-grunty.pl oraz me-komercyjne.pl. Integracja serwisów na jednej platformie świetnie sprawdza się w aktualizacji oraz w rozbudowie, co nie tylko optymalizuje pracę, zwiększa jej efektywność, ale przede wszystkim minimalizuje koszty związane z bieżącą obsługą serwisów.

Vabbi Factory Outlet pojawił się na rynku odzieżowym w 1999 roku jako pierwsza w Polsce sieć oferująca markowe produkty po okazyjnych cenach. Od niedawna firma może pochwalić się rozbudowanym serwisem internetowym vabbi.pl. Z okazji Świąt Wielkanocnych firma uruchomiła nowy konkurs „Vabbi spełnia marzenia”, w którym do wygrania jest 10 000 PLN.

Dla Instal-Projekt, największego producenta grzejników łazienkowych w Polsce, uruchomiliśmy dostępny pod adresem instalprojekt.com.pl serwis w 4 wersjach językowych, w którym oprócz katalogu produktów prezentowanych w formie atrakcyjnych animacji internauci mogą znaleźć porady ekspertów dotyczące instalacji produktów firmy, obszerne informacje o firmie jak również pobrać aktualne katalogi.

Dla firmy Gamet – największego w Polsce producenta akcesoriów dla meblarstwa, wykonaliśmy nowy serwis gamet.eu, w którym oprócz informacji o firmie i katalogu produktów znaleźć można bogatą kolekcję aranżacji, które ułatwią niezdecydowanym podjęcie decyzji zakupowych.

Wśród ciekawych pod względem wizerunkowym i funkcjonalnym projektów e-marketingowych przygotowanych dla spółek giełdowych, zdecydowanie wyróżnia się witryna Krośnieńskich Hut Szkła. Serwis krosno.com.pl wita nas interesującymi zdjęciami produktów. Dla zainteresowanych zakupami – aktualny katalog jak i zapowiedzi produktów, które w najbliższym czasie zostaną udostępnione do sprzedaży.

Może zainteresują Cię także

Przeprowadziliśmy audyt użyteczności witryn ING Banku Śląskiego

8 marca 2007
Celem badania było wykazanie, które elementy witryn można poprawić oraz w jaki sposób zwiększyć efektywność korzystania z nich.

Nowy, odmieniony serwis Zelmer S.A.

16 lutego 2007
Zakończyliśmy realizację zmiany serwisu internetowego dla lidera drobnego sprzętu AGD w Polsce.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas