ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Seminarium "PR dla regionów"

Dnia 28 stycznia 2009 roku w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyło się kolejne Seminarium z cyklu „PR dla regionów”.

Dnia 28 stycznia 2009 roku w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyło się kolejne Seminarium z cyklu „PR dla regionów”.

Uczestnicy Seminarium mieli okazję wysłuchać prelekcji na temat wykorzystania Public Relations w promocji miast, budowy strategii PR dla regionu oraz skutecznej komunikacji w mediach. Ponadto wzięli udział w prowadzonej przez dr Dariusza Tworzydło debacie z dziennikarzami Gazety Wyborczej na temat kryzysów w samorządach.

Jednym z prelegentów Seminarium był Arkadiusz Michno, Dyrektor Generalny Ideo Sp. z o.o.. W trakcie swojego wystąpienia przedstawił prezentację pt. „100% cena. Postrzeganie Internetu przez administrację publiczną”. Prezentacja zawierała opis stanu informatyzacji urzędów w Polsce oraz sposobu postrzegania e-marketingu przez organy administracji publicznej. Reprezentant Ideo omówił również jaki wpływ na wybór konkretnej oferty przetargowej na wdrożenie nowych stron internetowych oraz systemów Elektronicznego Obiegu Dokumentów ma cena.

Seminarium zorganizowali: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Wojewoda Podkarpacki oraz Polskie Stowarzyszenie Public Relations.

Może zainteresują Cię także

Public Relations. O zasadach i granicach w komunikacji

19 grudnia 2008
11 grudnia 2008 w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbyło się IV Ogólnopolskie Seminarium Studenckie: „Public Relations. O zasadach i granicach w komunikacji”.

Enterprise 2.0

18 grudnia 2008
11 grudnia w siedzibie Agory odbyło się IX seminarium z cyklu „Rewolucja w komunikacji”. Tematem spotkania było szeroko rozumiane pojęcie Enterprise 2.0.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas