Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

StrefaKlimatyzacji.pl dla LG Electronics

Dla LG Electronics wdrożyliśmy serwis edukacyjny zawierający zbiór praktycznych informacji na temat klimatyzacji.

Dla LG Electronics wdrożyliśmy serwis edukacyjny www.strefaklimatyzacji.pl. Oferuje on bogaty zbiór rzetelnych, praktycznych informacji na temat klimatyzacji zarówno dla fachowców z branży, jak i dla użytkowników końcowych.

Serwis StrefaKlimatyzacji.pl posiada rozbudowaną bazę wiedzy, w której użytkownicy mogą znaleźć materiały dotyczące poszczególnych urządzeń LG, jak również informacje dające ogólne rozeznanie w świecie klimatyzacji. Co istotne, baza została rozszerzona o wiele praktycznych porad i wskazówek dla posiadaczy tychże urządzeń. Za pomocą forum możemy bezpośrednio wymieniać się własnymi doświadczeniami, jak również nawiązać bezpośredni kontakt z ekspertami LG Electronics, którzy odpowiedzą na każde pytanie.

Właściciel serwisu, firma LG Electronics zachęca do aktywnego uczestnictwa we współtworzeniu serwisu. Na stronie www.strefaklimatyzacji.pl znajduje się ranking instalatorów tworzony według określonych aktywności. Zdobywają oni punkty m.in. za aktywny udział w programie lojalnościowym Liga Graczy, za odbyte szkolenia w Akademii Klimatyzacji oraz za aktywne funkcjonowanie w samym serwisie. Jest to istotne również z punktu widzenia konsumentów, gdyż pozwala na dostęp do najbardziej aktualnych informacji na forum, czy w galeriach realizacji, ale również gwarantuje szybką reakcję ekspertów na zadawane na forum pytania. Firmy instalacyjne z największą ilością punktów są aktywnie promowane w serwisie, co zwiększa ich szansę na pozyskanie nowych zleceń. Dodatkowo mają szanse na zdobycie dodatkowych nagród za aktywność.

Może zainteresują Cię także

Startup Fest Agora 2014

6 stycznia 2014
Za nami już czwarta edycja Startup Fest Agora. Tegorocznym zwycięzcą została firma Ecologic. W gronie mentorów i jury oceniającym zgłoszone startupy zasiadł między innymi Marcin Lipiec, Dyrektor Działu Mobile i Kierownik projektów w Ideo.

Ideo partnerem projektu „Profesjonalista w eHandlu”.

5 grudnia 2013
Firma Ideo jest jednym z partnerów ogólnopolskiego projektu, który ma pomóc w podniesieniu kompetencji kadry odpowiadającej za rozwój kanałów sprzedaży online po stronie e-sklepów i firm wykorzystujących w sprzedaży narzędzia internetowe.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas