Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Strona produktowo wizerunkowa dla Nowodvorski Lighting

Opracowany przez Ideo serwis internetowy to kolejny krok firmy Nowodvorski w stronę nowoczesności i optymalizacji podejmowanych działań.

Nowodvorski Lighting to przykład rodzinnej firmy, która działa prężnie na europejskim rynku, oferując nowoczesne lampy dekoracyjne. Od początku działalności szczególna uwaga kładziona jest na najwyższą jakość produktów oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i automatyzację pracy. Nowy serwis internetowy firmy to kolejny krok w stronę nowoczesności i optymalizacji podejmowanych działań.

Zaprojektowana i wdrożona przez Ideo strona pełni w głównej mierze rolę wizerunkową. Prezentuje czytelnie szeroką ofertę Klienta i dostarcza szczegółowych informacji za pomocą kart produktowych. By ułatwić i przyspieszyć zarządzanie katalogiem produktowym, zintegrowaliśmy serwis z systemem PIM (Product Information Management). Z uwagi na międzynarodowy charakter działalności firmy, strona została wdrożona w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej.

Jednym z ważniejszych celów projektu była poprawa wydajności, dlatego serwis został zrealizowany w oparciu o funkcjonalną platformę Edito CMS. Ponadto zastosowaliśmy liczne rozwiązania (jak np. code splitting), które zoptymalizowały stronę pod kątem szybkości działania.

Funkcjonalności, jak np. zaawansowana wyszukiwarka artykułów z możliwością filtrowania, czy mapa prezentująca salony współpracujące w całej Europie, pozwalają użytkownikom na szybkie odnalezienie poszukiwanych produktów, czy informacji o firmie.

W serwisie jest dostępna specjalna strefa B2B dla projektantów oraz partnerów handlowych.

Więcej informacji o projekcie znajduje się w opisie realizacji: Serwis wizerunkowy dla Nowodvorski Lighting

Może zainteresują Cię także

Konferencja #config2021 od Figma

28 kwietnia 2021
Wrażenia z uczestnictwa w konferencji #Config2021 organizowanej przez Figma.

Google UX Design Professional Certificate

20 kwietnia 2021
Damian Małek, nasz UX Designer/Web developer opowiada o certyfikowanym przez Google programie UX Design.

Umów się na konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas