Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Lotto.pl to największy e-commerce w Polsce

W najnowszym zestawieniu "Najwięksi Money.pl 2021" liderem polskiego rynku e-commerce został uznany Totalizator Sportowy.

"Najwięksi Money.pl 2021" to pierwsza edycja rankingu, w którym znalazło się 600 największych firm w Polsce. Totalizator Sportowy zajął 15. miejsce, osiągając w 2020 r. przychody na poziomie 15,4 mld zł, z czego ponad połowa przychodów (9 mld zł) pochodziła z działalności e-commerce, co czyni spółkę liderem tej kategorii w Polsce. Dla porównania Allegro uzyskało 4 mld zł przychodu z e-commerce, natomiast Amazon 3,6 mld zł.

Najwięksi money.pl. Firmy, które są liderami w Polsce.

Totalizator Sportowy działalność e-commerce rozpoczął już w 2018 r., kiedy to umożliwił użytkownikom wzięcie udziału w grach przez internet i aplikację mobilną oraz uruchomił legalne kasyno internetowe. Również z roku na rok liczba graczy online przybywa – obecnie na stronie lotto.pl konto posiada blisko 600 tys. użytkowników.

W czasie losowania liczba użytkowników przekracza niejednokrotnie 100 tys. Miesięcznie stronę odwiedza prawie 12 mln użytkowników.

W 2020 r. Ideo zaprojektowało i wdrożyło nowy serwis lotto.pl z niezwykle wydajną i elastyczną platformą IT. Najważniejszym celem projektu było stworzenie wydajnego i bezpiecznego systemu, który poradzi sobie z tak dużym poziomem zainteresowania internautów. Dzięki nowej szacie graficznej oraz intuicyjnej nawigacji klienci mogą sprawnie i bezproblemowo korzystać z dostępnych w serwisie produktów.

Współpraca Ideo z Totalizatorem Sportowym trwa nieprzerwanie od 2020 r. Strona lotto.pl jest wciąż rozwijana i obecnie trwa drugi etap projektu. W międzyczasie Ideo wdrożyło w serwisie nowe produkty Lotto, jak np. Gierki, czyli szybkie loterie pieniężne, które aktualnie stały się najpopularniejszymi produktami na stronie.

Potrzebujesz równie wydajnej platformy internetowej? Napisz do nas

Pełen opis realizacji serwisu lotto.pl wraz ze szczegółami technicznymi zastosowanych w nim rozwiązań.

Może zainteresują Cię także

Strona produktowo wizerunkowa dla Nowodvorski Lighting

17 maja 2021
Opracowany przez Ideo serwis internetowy to kolejny krok firmy Nowodvorski w stronę nowoczesności i optymalizacji podejmowanych działań.

Konferencja #config2021 od Figma

28 kwietnia 2021
Wrażenia z uczestnictwa w konferencji #Config2021 organizowanej przez Figma.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas