Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

W związku z dynamicznym rozwojem…

W poszukiwaniu nowych talentów wyruszyliśmy na IX Podkarpackie Targi Pracy, które odbyły się 19 lutego 2009r. w Hali Widowiskowej na Podpromiu.

W poszukiwaniu nowych talentów wyruszyliśmy na IX Podkarpackie Targi Pracy, które odbyły się 19 lutego 2009r. w Hali Widowiskowej na Podpromiu.

Dnia 19 lutego 2009 r. w Hali Widowiskowej na Podpromiu odbyły się IX Podkarpackie Targi Pracy - Rzeszowskie Dni Aktywności Studenckiej organizowane przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Ta cyklicznie organizowana impreza ma na celu ułatwienie studentom i osobom poszukującym pracy nawiązanie kontaktu z potencjalnymi pracodawcami. Wśród odwiedzających stoiska znaczną grupę stanowiły osoby po studiach, poszukujące lepszych miejsc pracy niż dotychczas.

Prezentowaliśmy oferty pracy na stanowiska:

  • Programista aplikacji internetowych
  • WebSite Developer
  • Specjalista ds. pozycjonowania stron www
  • Kierownik projektów
  • Grafik komputerowy/Flash designer

Nasze oferty spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających. Otrzymaliśmy dużą ilość aplikacji, które analizujemy i już widzimy, że nasz zespół dzięki targom wzbogaci się o kilku cennych pracowników. Osoby zainteresowane pracą u nas zapraszamy do przesyłania dokumentacji aplikacyjnej pod adres: praca@ideo.pl.

Może zainteresują Cię także

Seminarium "Rewolucja w Finansach"

24 lutego 2009
18 lutego 2009 w siedzibie Agory w Warszawie odbyło się drugie spotkanie z cyklu „Rewolucja w Finansach”. Tematem seminarium było: „Edukacja finansowa – moda czy konieczność? Czy kryzys zmieni świadomość finansową Polaków?”.

Seminarium "PR dla regionów"

29 stycznia 2009
Dnia 28 stycznia 2009 roku w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyło się kolejne Seminarium z cyklu „PR dla regionów”.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas