ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Jacek Niemiec

Kompetencje:

  • Projektowanie systemów i aplikacji
Jacek Niemiec
Jacek Niemiec
Inżynieria oprogramowania, Optymalizacja
Darmowa konsultacja

Jacek Niemiec jest doświadczonym programistą i inżynierem systemów informatycznych. W czasie swojej dotychczasowej, ponad 13-letniej kariery wielokrotnie udowodnił posiadane kompetencje i zdolność rozwiązywania, nawet najbardziej złożonych problemów. Od początku związany jest z marką Ideo, gdzie jego umiejętności wykorzystywane są w realizacji złożonych projektów.

Ukończył szkolenia Microsoft z zakresu Business Intelligence, Azure i Sharepoint. Programuje m. in. w C#, PHP oraz tworzy aplikacje mobilne na urządzenia z systemem Android.

Obecnie zajmuje stanowisko Senior Software Engineer i odpowiada za realizacje związane z projektowaniem systemów informatycznych, baz danych oraz implementacją / integracją złożonych rozwiązań B2B. Pracował przy projektach dla wielu marek, takich jak Provident, Tripnet, Łazur, Agrimpex, BH-Res czy Iparts. Brał także udział w pracach projektowych i wdrożeniowych dla jednego z liderów rynku tytoniowego na świecie.

W trakcie swojej pracy wykazał się także szczególnymi umiejętnościami organizacji i koordynacji pracy zespołu projektowego, które pozwoliły efektywnie realizować powierzane mu zadania. Dlatego od ponad 4 lat jest także Team Leaderem w Ideo.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas