Pobierz bezpłatny poradnikINTRANET: Skuteczna komunikacja wewnętrzna w organizacji rozproszonej

Internetowy system zamówień Michael Huber Polska

Michael Huber München to czołowy producent farb graficznych działający na rynku od 1765 roku. Firma posiada swoje przedstawicielstwa na całym świecie również i w Polsce. MICHAEL HUBER POLSKA działa w kraju od 1992 roku.

Zadania i cele

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i partnerów biznesowych, firma zdecydowała się na wdrożenie rozwiązania e-commerce w postaci systemu sprzedaży internetowej.

W oparciu o system Logito i platformę programistyczną .NET powstał internetowy system składania zamówień, prezentujący pełną paletę produktów.

Użytkownik rejestrując się do systemu otrzymuje unikalny kod dostępu umożliwiający mu logowanie i dokonywanie zakupów. Po zaczytaniu zamówienia do systemu SAP na adres mailowy klienta wysyłana zostaje informacja z potwierdzeniem zakończenia operacji. Udostępnione rozwiązania dają ponadto możliwość monitorowania statusu zamówień oraz wglądu w historię wcześniejszych transakcji. Szybka realizacja zamówienia możliwa jest dzięki integracji systemu sprzedaży internetowej z systemem sprzedaży klienta. Użytkownik posiada również wgląd do analizy płynności finansowej oraz salda zadłużenia wraz z informacją o terminach płatności.

Umożliwienie dokonywania zamówień online otworzyło przed marką zupełnie nowy kanał pozyskiwania klientów. Jednak aby móc w pełni wykorzystać drzemiący w tym potencjał należało zapewnić odpowiednią widoczność serwisu w sieci. Nacisk w promocji internetowej został położony na zoptymalizowane działania SEO, obejmujące pozycjonowanie szerokie i na tzw. długi ogon. W ten sposób marka mogła dotrzeć do możliwie precyzyjnie określonej grupy klientów, potencjalnie zainteresowanych jej ofertą produktową. Więcej o projekcie e-marketingowym dla Michael Huber Polska.

Główne korzyści dla Klienta
  • Automatyzacja procesów sprzedażowych,
  • prezentacja pełnej oferty Klienta,
  • intuicyjny proces składania zamówień,
  • nowoczesny wizerunek Michael Huber Polska,
  • dbanie o lojalność konsumenta,
  • wgląd w pełną historię transakcji,
  • intuicyjny w obsłudze system.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas