ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Internetowy system zamówień Michael Huber Polska

Michael Huber München to czołowy producent farb graficznych działający na rynku od 1765 roku. Firma posiada swoje przedstawicielstwa na całym świecie również i w Polsce. MICHAEL HUBER POLSKA działa w kraju od 1992 roku.

Zadania i cele

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i partnerów biznesowych, firma zdecydowała się na wdrożenie rozwiązania e-commerce w postaci systemu sprzedaży internetowej.

W oparciu o system Logito i platformę programistyczną .NET powstał internetowy system składania zamówień, prezentujący pełną paletę produktów.

Użytkownik rejestrując się do systemu otrzymuje unikalny kod dostępu umożliwiający mu logowanie i dokonywanie zakupów. Po zaczytaniu zamówienia do systemu SAP na adres mailowy klienta wysyłana zostaje informacja z potwierdzeniem zakończenia operacji. Udostępnione rozwiązania dają ponadto możliwość monitorowania statusu zamówień oraz wglądu w historię wcześniejszych transakcji. Szybka realizacja zamówienia możliwa jest dzięki integracji systemu sprzedaży internetowej z systemem sprzedaży klienta. Użytkownik posiada również wgląd do analizy płynności finansowej oraz salda zadłużenia wraz z informacją o terminach płatności.

Umożliwienie dokonywania zamówień online otworzyło przed marką zupełnie nowy kanał pozyskiwania klientów. Jednak aby móc w pełni wykorzystać drzemiący w tym potencjał należało zapewnić odpowiednią widoczność serwisu w sieci. Nacisk w promocji internetowej został położony na zoptymalizowane działania SEO, obejmujące pozycjonowanie szerokie i na tzw. długi ogon. W ten sposób marka mogła dotrzeć do możliwie precyzyjnie określonej grupy klientów, potencjalnie zainteresowanych jej ofertą produktową. Więcej o projekcie e-marketingowym dla Michael Huber Polska.

Główne korzyści dla Klienta
  • Automatyzacja procesów sprzedażowych,
  • prezentacja pełnej oferty Klienta,
  • intuicyjny proces składania zamówień,
  • nowoczesny wizerunek Michael Huber Polska,
  • dbanie o lojalność konsumenta,
  • wgląd w pełną historię transakcji,
  • intuicyjny w obsłudze system.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas