Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Serwis informacyjny Biura Maklerskiego Alior Banku

Biuro Maklerskie Alior Banku świadczy kompleksowe usługi w zakresie rynku kapitałowego. To, co wyróżnia firmę na tle konkurencji, to szczególny nacisk kładziony na profesjonalizm, kulturę obsługi, bezpieczeństwo, innowacyjność oraz rozwój alternatywnych kanałów dystrybucji. Warto wspomnieć, że Alior Bank posiada jedną z największych sieci oddziałów oferujących usługi brokerskie, które obejmują m.in.: prowadzenie rachunku pieniężnego i papierów wartościowych oraz pośrednictwo w zawieraniu transakcji derywatami na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zadania i cele

W ramach realizacji misji Biura Maklerskiego Alior Banku przez Ideo został zaprojektowany i wdrożony nowy serwis informacyjno-edukacyjny. Wyróżniający się bogatą funkcjonalnością serwis informacyjny broker.aliorbank.pl skierowany jest do osób zarówno o zaawansowanej wiedzy inwestycyjnej, jak i dla tych, którzy dopiero poszukują informacji o zasadach skutecznego inwestowania.

Serwis zawiera notowania giełdowe oraz kwotowania online walut i kontraktów na różnice kursowe (CFD).

Zarejestrowani w serwisie użytkownicy mają dostęp do depesz agencji Reuters w zakresie rynku walutowego. Mogą także zapoznawać się z komentarzami przygotowywanymi przez ekspertów Biura Maklerskiego Alior Banku, które dotyczą bieżącej sytuacji na GPW. Dzięki współpracy z serwisem StockWatch w serwisie udostępnione zostały 3 ciekawe funkcjonalności. Są to:

  • Profil spółki, w którym możliwy jest przegląd fundamentalny spółki giełdowej. Opracowany jest on na podstawie publicznie dostępnych danych, które służą do głębokiej analizy z użyciem technik zawodowych analityków.
  • Skaner fundamentalny pozwalający na błyskawiczne wyszukiwanie informacji na całym rynku. Możliwe jest także zawężenie do wybranego indeksu z klasyfikacji GPW.
  • Ranking wycen akcji, pozwalający na budowanie rankingów wycen spółek giełdowych w czasie rzeczywistym. Narzędzie posiada 13 wbudowanych metod, które wykorzystują codziennie aktualizowane wyceny fundamentalne.

Portal zbudowany został w oparciu o system Edito CMS, który dzięki swojej elastyczności pozwala na bieżącą dalszą jego rozbudowę. Wbudowane w system mechanizmy aktualizacji zapewniają maksymalną rzetelność i aktualność prezentowanych w serwisie danych finansowych.

W ramach umowy serwisowej na bieżąco aktualizujemy portal oraz realizujemy zlecane prace.

Główne korzyści dla Klienta
  • Elastyczny CMS,
  • wygodny i intuicyjny w obsłudze serwis,
  • stale aktualizowana baza wiedzy dotycząca biura maklerskiego oraz rynku finansowego,
  • kształtowanie świadomości finansowej klientów,
  • wyrazisty, spójny i pozytywny wizerunek marki w Internecie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas